Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Žena ve všech svých podobách I. - Síla, krása, něžnost - základní 2,5 denní víkendový seminář

Pro koho je seminář určen

Pro ženu manželku - přítelkyni - maminku - milenku - moderní babičku - sestru - dceru - nadšenou či unavenou manažerku.........

Zkrátka všem ženám v každém věku, které už vědí, že změna je nevyhnutelná… Ženám, které se chtějí zklidnit a přitom se příjemným způsobem rozvíjet do hloubky. Ženám, které chtějí pojmy RESPEKT, DŮVĚRU, ODVAHU A LÁSKU proměňovat ze slov do skutků a žít díky tomu šťastnější a radostnější život.

Lektorka pracuje na hluboké intuitivní úrovni, naslouchá ženám a vnímá, co říkají a potřebují právě teď a tady posílit a získat. Stanete se tak spolutvůrkyní programu a díky tomu je každý víkend originální.

Heleny osobní medailonek si můžete prohlédnout zde:

Krátkou videoupoutávku si můžete prohlédnout zde:

 

Co si odnesete ze základního semináře:

Podpoříte v sobě svou přirozenou jemnost, zdraví, optimismus, sebevědomí, radost ze života, vyzařování vnitřní síly, krásy a lásky sama k sobě. Posílíte si vědomí své vlastní hodnoty a chuť na sobě pracovat ještě více do hloubky.

Náplň semináře podporuje dohodu „Dělej vše, jak nejlépe umíš“:

- objevíme, co je ženství, jak to máme teď a jak to chceme mít

- dovolíme si být plně přítomné teď a tady, zklidnit se a vnímat samy sebe

- podíváme se, co v prožitku znamená „dělat to nejlepší, co umíme“

- posílíme vnímání toho, jaké je vlastně naše poslání na tomto světě a jaké role hrajeme

- pod vedením kouče si v průběhu kurzu uvědomíme, na které oblasti života stojí za to pracovat

- vyzkoušíme některé užitečné nástroje z koučování, které lze snadno použít jak v soukromém tak v pracovním životě

- budeme probouzet ženství a vnitřní záření technikami jako jsou automasáže a emotivní tanec

- nebude chybět ani pohled na mužské vnímání světa, naučíme se rozdílnost přijímat jako dar

- budeme společně tvořit, radovat se, tančit, sdílet zkušenosti, smát se a možná i plakat a díky tomu uvolňovat veškeré napětí v těle i mysli

- celým víkendem nás budou provázet Oshovy a Súfijské meditace, východní styly cvičení, dýchání, čištění čaker, čímž prohloubíme schopnost napojit se na svůj vlastní zdroj síly a energie

Každý seminář je jedinečný díky jedinečnosti žen a jejich příběhů a aktuálních potřeb. Lze ho tedy absolvovat i vícekrát.

Seminář lze absolvovat samostatně nebo můžete navázat dalšími víkendy 4 modelového kurzu, který tvoří komplex osobního rozvoje ženy.

Lektorka programu: Helena Futerová

Délka trvání programu: 2,5 dne (pá 18-20 hod, so 9-16 hod, ne 9-15 hod)

Kdy:termín bude vypsán dle zájmu

Místo konání: Tréninkové prostory firmy Koučink akademie, s. r. o., Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Cena: 3 500 Kč + DPH/osobu (4 235 Kč vč.DPH), v ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení + ubytování ve společných prostorách Akademie.

Ubytování: v případě vícedenních kurzů nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou nově ušité matrace, prostěradla, polštářky kompletní ložní prádlo vč. povlečení, cena je součástí kurzu. Další možností je ubytování v nově postavených apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem, při obsazení apartmánu 3 a více lidmi, pak je cena 350 Kč + DPH/noc/osoba. Účastníci si hradí sami.


Reference


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<