Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Cesta vnitřní proměny - základní 2,5 denní víkendový seminář

Víkendový seminář Cesta vnitřní proměny je základní dotyk mnoha témat, která jsou pro většinu lidí důležitá k naplněnému životu. (povolání, poslání, role, motivace, kořeny, hodnoty). Je to čas určený k zastavení, naslouchání, uvědomování si vlastních pocitů, postojů a motivací . Je to sdílení věcí, které máme každý jinak a přece společné.

Komu je seminář určen?

Vstupní víkendový seminář je určen všem, kteří mají zájem na sobě pracovat a osobnostně se rozvíjet, porozumět více nejen sami sobě, ale i svým blízkým, dětem, rodičům. Dále je určen všem, kteří potřebuji určité „zastavení se“ v životě, kteří cítí, že potřebují nad něčím popřemýšlet, cítí, že potřebují něco změnit, i když možná nevědí co. Všem, kteří mají chuť na sobě pracovat.

O čem seminář je?

Představíme Vám koučink a systemické konstelace jako jednu z cest k pozitivní změně ve vnímání sebe sama a druhých. Budete mít možnost seznámit se se základy systemiky a koučování, začnete si procvičovat koučování v praxi. Pozornost je věnována rozvíjení reflexe a možnosti budování vztahů se zaměřením na respektování, podporu a motivaci. Při sebereflexi v kontaktu s druhými lidmi je pozornost věnována postojům, emocím a jejich způsobu vyjadřování navenek. Prožitými zkušenostmi Vám otevřeme prostor pro změnu. Budete mít možnost malinko pochopit své chování a možné recepty jak s ním spokojeně žít. A pokud s něčím nejste spokojení, tak třeba i najít způsob jak se změnit.

Budeme se zabývat tématy:

Koučink jako životní filosofie.

Koučink jako metoda osobního rozvoje.

Koučink jako jeden z účinných nástrojůpro práci s lidmi.

Osobní zkušenost a prožitek jako cesta k porozumění druhým.

Dáme Vám odpovědi na otázky:

Co je koučink? Co může do mého života a do mé profese přinést nového?

Jak prožívám a vnímám sebe sama? K čemu mi to může být dobré v komunikaci s druhými?

Proč bych měl(a) prokračovat v navazujícím kurzu? Co mi kurz může osobně přinést?

Lektoři semináře:

Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC

Alena Dupalová

Místo konání: Tréninkové prostory firmy Koučink akademie, s. r. o., Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Časový harmonogram: začínáme v pátek v 18:00 hodin (zahájení a seznámení účastníků) do cca 20:00 hodin, v sobotu se pracuje od 9:00 do 18:30 hodin a v neděli od 8:00 do 15:30 hodin

Termín konání: 20.-22.1.2017

Cena: 3500 bez DPH (4 235 vč. DPH) za dvoudenní setkání, v ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení a ubytování ve společných prostorách Akademie Libchavy.

Ubytování: nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou dřevěné postele včetně veškerého ložního prádla a osušky.. Další možností je ubytování v apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). To si již hradí každý sám. Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem a cena 350 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 3 lidmi.


Reference


Proběhne v termínech:

20.01.2017 - 22.01.2017 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC,Alena Dupalová) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 3 500 Kč bez DPH

Chci se objednat a nehodí se mi žádný termín Přihlásit se

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<