Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Pedagog mentorem

V programu budeme pracovat formou výkladu, koučování, mentorování, tréninku, užívání patřičných technik a po celou dobu výcviku provazovat setkání s domácími pracemi.

Výstupem z těchto osmi měsíců společného rozvoje a učení je:

Dozvíte se: podstatu mentorské práce, mentorské kompetence a jak to s nimi máte Vy, smysl mentorské práce a přínos do praxe.

Vyzkoušíte si: mentorské techniky, mentorování ke spokojenosti a odpovědnosti, podporu namísto hodnocení.

Naučíte se: podporovat, inspirovat a vést. Propojovat činnosti se smyslem – motivovat. Poskytovat podporující zpětnou vazbu.

Získáte: vlastní rozvojový plán, prostor pro sdílení, čas pro sebe, možnost nadhledu, spokojenost, jistotu v pracovním výkonu. 

Více informací o programu se dozvíte ZDE.

Připravili jsme pro vás osmidenní kombinovaný vzdělávací program, který je šitý na míru pro pedagogické pracovníky od MŠ až po VOŠ. Koučink akademie Libchavy podala žádost o akreditaci na MŠMT.

Jednotlivá setkání probíhají v odstupu cca jednoho měsíce.

OCHUTNÁVKOVÉ SETKÁNÍ K TOMUTO PROGRAMU, PROGRAMU ŘEDITEL KOUČEM A UČITEL KOUČEM SE USKUTEČNÍ 26. 1. 2017 od 10:00 do 16:00 hodin v konferenčním centru GreenPoint v Praze. Cena za toto setkání je 300 Kč. V ceně jsou materiály, drobné občerstvení během dne a oběd. V případě zájmu o tuto Ochutnávku se prosím hlaste na mailu: akademie@skolyvzemikomenskeho.cz, nebo se přihlaste níže uvedeným odkazem "přihlásit se".

Kdy: 9.2., 16.3., 13.4., 11.5., 9.6., 7.9., 4.10., 2.11.2017

Kde: Koučink akademie plánuje otevření běhů Pedagog mentorem v Čechách (Libchavy, Praha) a na Moravě (Valtice, Zlín, Vsetín)

Programem provázejí: Mgr. Jiří Šmejkal a Mgr. Jana Kazíková

Cena: pro jednu osobu vč. celodenního stravování, skript a konzultací je 1 500 Kč + DPH.

 


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<