Menu

Nick Evans

Nick Evans

VIZITKA NICKA EVANSE

e-mail: nick@nlp-southwest.co.uk

tel.: +447 832 357 208

 

Nick Evans BSc MSc je INLPTA certifikovaný školitel NLP a ABH akreditovaný školitel hypnózy. Pracuje jak s individuálními jedinci, tak i s organizacemi na poli osobního a profesionálního vývoje. Má mnohaleté zkušenosti s pomáháním lidem posílit sami sebe, posílit ostatní a vytvořit život, kteří sami chtějí. Nick promoval postgraduálně na Manchester univerzitě z lingvistiky. Po mnoha letech zdokonalování svých vlastních koučovacích dovedností založil Devonskou Školu NLP v roce 2002.

 

Devonská škola nyní poskytuje výběr jak pro individuální jedince, tak i pro organizace po celém jihovýchodě Anglie i za jeho hranice. Devon a Cornwall Policie, obecní úřad Devon, EDF Energie, MOD a další, ti všichni posílají své lidi pravidelně na výuku efektních strategií v budování sebevědomí, vedení lidí, ovlivňování, pozitivního myšlení, koučování a prezentačních dovedností.

 

Naše veřejné kurzy přitahují mnoho lidí, jak ty, kteří chtějí začít nové lukrativní kariéry jako NLP koučové či hypnoterapeuti, tak i ty, kteří mají zájem na těchto kurzech zdokonalit sami sebe. Nickův ohromující důvod začít a vybudovat tuto úspěšnou společnost ukazuje, jak snadné, ale mocné techniky dokáží změnit, jak myslíte, cítíte a chováte se tak, abyste proměnili svůj život v lepší!

Co o našich kurzech a školeních řekli ostatní:

„Inspirující lektor, jehož styl, humor a vědomosti vás učiní špičkou mezi špičkami“ Mike, kouč výkonnosti a vedení.

„Nicku, tohle mi změnilo život, jsi skvělý v tom, co děláš a díky tobě se vše zdá být tak snadné!“ Anita, filmová producentka.

„Pracování s tebou bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy v životě učinila“. Karen, sportovní a životní kouč.

„Od té doby, kdy jsem s tebou začala pracovat, zažila jsem některé nezvratné změny a život je čím dál lepší“. Caroline, marketingová manažerka.

„Nemohl jsem si přát více inspirujícího lektora, činíš z NLP mnohem víc, než to, v co jsem doufal.“ Jok, psychoterapeut.

„Vše ohledně kurzu bylo dobře připravené a profesionální. Jsi velice dobrý v tom, co děláš.“ Michal, pracovník mládeže.

„Nikdy jsem nebyla na kurzu, ve kterém každý moment byl momentem naprosté senzace.“Carol, NHS školitelka.

„Bylo mi potěšením být učen opravdovým mistrem - velmi talentovaným, inspirujícím a tak přístupným“. Jenny, PCT manažerka.

„Senzace – jaký to vzor a inspirace!“ Janice, profesionální zdravotní pečovatelka.