top of page

st 10. 6.

|

AKADEMIE

KOUČOVACÍ KOMPETENCE NAŽIVO

Co má impro společného s koučováním? Radost, čistou mysl a partnerské směřování

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
KOUČOVACÍ KOMPETENCE NAŽIVO
KOUČOVACÍ KOMPETENCE NAŽIVO

Čas a místo

10. 6. 2020 18:00 – 11. 6. 2020 16:00

AKADEMIE, Horní Libchavy, Libchavy, Česko

O události

 Co má impro společného s koučováním?

Radost, čistou mysl a partnerské směřování

Na kurzu impra jsem se ocitla jako na zážitkovém kurzu, otevřena užít si radost a tvoření. A brzy mi došlo, že to je zážitkový kurz koučování. V každé situaci jsem zažívala, jak jsem schopna vnímat tady a reagovat na to, co partner v akci přináší. Učili jsme se navazovat bez podsouvání svého příběhu. Během dne jsme byli schopni tvořivě pracovat s čímkoliv, co přijde bez zábran a bez svého scénáře. Impro posiluje postoj, že nic není chyba, vše může pokračovat, všichni jsme v pořádku, a když akceptuji to, co je, mám pořád možnosti, jak jít dál. Každá akce byla rychlé zrcadlo mé otevřenosti, bytí v přítomnosti a schopnosti být partnerem. Přímo v akci si testuji, zda přemýšlím, nebo poslouchám druhého a navazuji. Dlouho jsem se tak nesmála a zároveň se intenzivně učila. Simi zároveň vytváří tak bezpečný a radostný prostor, že každá vaše chyba je důvod křičet hurááá.

A s tím vším potenciálem impra jsme to se Simi daly dohromady a je to tady - specializovaný kurz zaměřený na rozvoj koučů a jejich koučovacích kompetencí.

Eva Mohauptová

Kurz pro kouče vytváří symbiozu technik a přístupu impra s uvědomováním si svých koučovacích dovedností. Vytváří také prostor vzájemně se podpořit v rozvoji koučováním přímo témat, která impro provokuje. Je to posilování koučovacích kompetencí a dovedností v praxi, uvědomování skrze zážitek, koučování a sebereflexi.

Pokud jste koučové, co se nikdy nezastaví v rozvoji, tak tohle je pecka.

Aplikovaná improvizace

Aplikovaná improvizace využívá principy, nástroje, metody, kompetence a postoje vytvořené v kontextu divadelní, hudební či taneční improvizace. Tyto principy, nástroje atd. pak využívá pro nedivadelní účely.

Účastníci workshopů aplikované improvizace jsou schopni využít tyto principy a nástroje v praxi, ve svých každodenních životech. Trénink aplikované improvizace pozitivně ovlivňuje osobnostní rozvoj, rozvoj týmů, kreativitu, inovaci a osobní spokojenost.

Spolupráce, Sebedůvěra, Tvořivost, Radost

V atmosféře pozitivních nabídek roste v každém z účastníků chuť se přidat, přispět se svou troškou do mlýna. Strach, nedůvěra a úzkost jsou nahrazeny soustředěním, tvořivostí a smyslem pro spolupráci. Tento přístup umožňuje jednotlivcům I skupinám realizovat svůj tvůrčí potenciál a zvyšovat vlastní sebedůvěru.

Mnohé aktivity, cvičení a hry, které Aplikovaná improvizace využívá, jsou připraveny tak, aby podporovaly schopnost jít do rizika, umožňovaly hravost a učily být přítomnými. Zatímco účastníci rozvíjí či nabourávají své stávající způsoby uvažování, záhy zjišťují, že se u toho i skvěle baví.

Délka výcviku: 1,5denní trénink koučovacích kompetencí metodami aplikované divadelní improvizace.

Cena: 4 100 Kč + DPH (v ceně je zahrnuto jídlo a ubytování ve společných prostorách)

Kdy: předpokládaný termín uskutečnění: 10. - 11. 6. 2020 - VZHLEDEM K SOUČASNÉ SITUACI JE MOŽNÉ, ŽE SE TERMÍN BUDE MĚNIT, VČAS BUDEME ZÁJEMCE INFORMOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!!!!!

Kdo vás bude provázet lektorsky: Simona Trávníčková, Eva Mohauptová

Ubytování: v případě vícedenních kurzů nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou masivní dřevěné postele vč.kvalitních matrací, prostěradla, polštářky kompletní ložní prádlo vč. povlečení, cena 320 Kč + DPH/noc/osoba. Další možností je ubytování v nově postavených apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem, při obsazení apartmánu 3 a více lidmi, pak je cena 350 Kč + DPH/noc/osoba.

Sdílet událost

bottom of page