Menu

TÝMOVÁ DÍLNA Zpět <<

Bez masek - rozvoj týmů

Pro koho je tato týmová dílna vhodná?

Tento projekt je určen pro všechny pracovní týmy, které se chtějí stmelit. Metoda založená na spirálové dynamice je velmi vhodná pro vytvoření funkčních týmů ve firmě. Není křečovitá a přitom jde do hloubky.Je možné propojit až 3 malé týmy (do 5 členů) z různých firem, což vytváří novou překvapivou dynamiku.

Téma k řešení

Každý jsme jiný. Každý jinak myslíme a reagujeme. To není vůbec na překážku týmové spolupráci, naopak. Poznáním a pochopením rozdílů ve vnitřním nastavení jednotlivých členů můžeme připravit tým, který zvládne jakoukoliv překážku. Na cestě k týmovému duchu pomáhá i fakt, že při této akci se v Akademii Libchavy spí a jí pohromadě. Společné spaní je jednou z podmínek účasti na této akci.

Co je výsledkem? Jaké jsou cíle?

Každý ze členů týmu zde může odložit svou masku a vystupovat sám za sebe. Všichni poznají ty ostatní v takové podobě, jací skutečně jsou. Potom je možno nastavit pozice a vztahy, které členům týmu přirozeně vyhovují. Tím je nastartován proces, ve kterém spirálová dynamika posiluje skupinovou dynamiku a podporuje tvorbu zdravého týmu.

K čemu je absolvování této týmové dílny dobré? Jaké jsou záruky?

Projekt "Bez masek-rozvoj týmů" vedou zkušení koučové s dlouholetou praxí v oblasti rozvoje lidského potenciálu. Různými rozvojovými programy Koučink akademie již prošla řada lidí pracujících v rozličných profesionálních pozicích.

Doporučení koučů je, aby v jednom týmu nebyli podřízení se svými nadřízenými.

Délka trvání: 2,5 denní kurz (začíná se první den v 18:00 hodin, druhý den se pracuje celý den od 9:00 hodin a je to spojené s večerním programem, třetí den se pracuje do 17:00 hodin). Po celou dobu je tým pohromadě, podmínkou účasti je společné ubytování a spaní ve společných prostorách Akademie Libchavy.

Kde: v prostorách Akademie Libchavy v Horních Libchavách

Kdo tento projekt vede:

Zdeněk Štěpánek, PCC, PCKA

Cena: se stanoví podle velikosti skupiny, záleží na počtu účastníků. Max. počet - 15 lidí. Cena obsahuje celodenní stravování, ubytování a materiály.

Ubytování: nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou nově ušité matrace, prostěradla, polštářky, peřiny vč. povlečení. Možnosti ubytování - podmínky a fotky.

 


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<