Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Praktikující hypnoterapeut s Nickem Evansem - s českým překladem

 

„Pacienti jsou pacienti, protože ztratili kontakt se svým vlastním nevědomím. Pacienti jsou lidé, kteří jsou příliš programováni - tak hodně programováni externími programy, že ztratili kontakt se svým nitrem.“ 

Milton Ericsson 1976

Natočili jsme 5 krátkých rozhovorů s Nickem Evansem na témata týkající se rozvoje lidí a NLP.

Co je to NLP?

Nick v ČR

 Co přináší NLP lidem a firmám? Proč trénuje Nick NLP? Co je hypnoterapie? 

 

Pro koho je určen: Program je určen pro každého, kdo má zájem hlouběji pochopit principy chování nevědomé mysli, nebo kdo má zájem prožít kontakt se svým nitrem. Techniky, které si absolvent osvojí, mohou být použity nejen v hypnoterapii samotné, ale absolvent též může pochopit hlouběji principy, na kterých jsou postaveny tréninky špičkových světových trenérů a koučů v jakékoliv oblasti. Tento program může přinést mnoho nového o nevědomí trenérům, koučům, psychologům, leaderům a všem lidem, kteří se chtějí osobnostně rozvíjet.
 
Cíl: Naučit se a prožít celý proces hypnoterapie tak, aby absolvent, který získá certifikát praktikující hypnoterapeut od „American board of hypnoterapy“ mohl provádět hypnoterapii v rozsahu oprávnění.
 
Co získáte: Certifikát opravňuje k provádění hypnoterapie v oblastech osobního rozvoje člověka, jako jsou relaxační techniky, zlepšování paměti, příprava na zkoušky či důležitá setkání, rychločtení, rozvoj kreativity, rozvoj koncentrace, rozvoj sebepoznání, reflexe a studium svých návyků, rozvoj sportovních schopností a v neposlední řadě je možné tyto techniky použít na terapii snižování hmotnosti, odvykání kouření, odvykání kávy, sladkostí či kousání nehtů a mnoho dalších .
       Na tento kurz navazuje hypnoterapeutická dílna, která je připravena pro praktikující hypnoterapeuty, kteří se chtějí v této oblasti více rozvíjet. Tato dílna je vedena profesionálním koučem-průvodcem a absolventem těchto kurzů.
 
Co se zde naučíte:
 
 
Předpokladem pro tyto kurzy jsou základní zkušenosti s NLP, jestliže nemáte žádné zkušenosti s NLP, kontaktujte nás a sdělíme vám detaily o základním kurzu NLP, který Vás nejen připraví na kurz praktikujícího hypnoterapeuta, případně o dalších možnostech a rozsahu přípravy.
  
 
Proč jsme si vybrali spolupráci s Nickem Evansem
 
 
 

• Je certifikovaným trenérem NLP u INLPTA (Internacional NLP trainers association) a certifikovaným trenérem hypnoterapie u ABH (American board of hypnoterapy)

• Je zakladatelm Aktive NLP school v Devonu, kterou vede s lehkostí a přirozeností.

• Pro NLP má výborný základ, neboť vystudoval obor lingvistiky na Univerzitě v Manchesteru.

• Nick učí více než techniky, jde hluboko za ně. Odhaluje principy na kterých jsou techniky založeny. Absolvent může na těchto principech vytvářet svůj vlastní repertoár a svůj osobní styl.

• Nick v odhaluje všechny zdroje na kterých je trénink postaven.

• Má schopnost vytvořit velmi příjemné prostředí , proto jsou tréninkové dny naplněny zábavou, při které získáte zcela nové schopnosti.

• O Nickovi je možné říci, že prošel „zkouškami života” což se pozná na jeho přístupu. Je velmi lidský , má hloubku a při tom lehkost.

• Pokud hledáte univerzitní přístup, budete zklamáni. Pokud hledáte někoho se selským rozumem a praktickým přístupem, který je však založen na odborných základech, budete z kurzů nadšeni. Nick dává prostor absolventům vytvářet svůj styl, který je pro samotný princip NLP základem.

Nicka osobní mise : „ Každý den po malých kouscích měnit svět k lepšímu“

Pro Koučink akademii je ctí nabízet a organizovat tréninky pro Nicka v České a Slovenské republice.

Vyjádření absolventů kurzů :

"Práce s Nickem byla jedna z mých nejlepších rozhodnutí ." Karen, Life Coach.

"Byl to jeden z nejlepších kurzů na kterém jsem kdy byl ." Dave, Life Coach and Trainer.

"Profesionální přístup." Liz, Life Coach and Trainer.

"Nickova energie a enthusiasmus je bezmezná velmi nakažlivá ." John, Hypnotherapist.

"Toto byl opravdový model inspirace !" Janice, Health Care Professional.

"Moc děkuji za nejlepší investici, kterou jsem udělal. Sam, HR Manager.

"Pečlivé rozložení příjmu nových informací a jejich ." Mike, Business Trainer.

"Toto mi změnilo život." Anita, Film Producer.

"Top man”. Je inspirací pro nás všechny ." Trevor, Managing Director.

"Nicka kurzy jsou transformací mého života a probuzení mé mysli." Darren, Counsellor and Hypnotherapist.

"Cheers Nick, nejlepší kurz na kterém jsem kdy byl. Just Brilliant!" Mark, NLP coach and Trainer.

"První třída !!!!!" Mike, Performance and Leadership Trainer.

"Celý kurz NLP byl pro mě nepředstavitelnou transformací." Katerina, Newly qualified NLP Coach.

 

Americký úřad hypnoterapie byl založen v roce 1982 panem Dr. A. M. Krasner. V současné době je ve světě více jak 1000 institucí (členů této organizace), které trénují hypnoterapii a má více jak 10000 členů hypnoterapeutů různých stupňů kvalifikace.
NLP a Hypnoterapie se stala populární kombinací – a to nejen kvůli dobrému výdělku. Jejím hlavním úspěchem jsou skutečné výsledky a skutečný rozdíl v lidských životech. Techniky, které hypnoterapie používá jsou ověřeny 50 lety užívání. Hypnoterapeutické setkání přináší kontakt nevědomé mysli s vědomou, čímž je možné dosáhnout významných změn v osobním rozvoji, v oblasti kreativity, sebedůvěry odbourání různých návyků a vytváření si nových návyků, které nám sami o sobě v rozvoji napomáhají. 
 
 
 
 

Délka trvání:  4 dny, vždy od 9:00 hod. do 17:00 hod.

Trenér hypnoterapie: Nick Evans

Kde: V prostorách Akademie v Horních Libchavách u Ústí nad Orlicí. 
 

 

Cena: 24000 Kč bez DPH, v ceně je zahrnuto stravování po celý den, v ceně není ubytování, případně večeře. Pokud máte zájem zajistit ubytování, prosím, kontaktujte nás.

Možnosti ubytování: v případě vícedenních kurzů nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou nově ušité matrace, prostěradla, polštářky kompletní ložní prádlo vč. povlečení, cena 250 Kč + DPH/noc/osoba. Další možností je ubytování v nově postavených apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem, při obsazení apartmánu 3 a více lidmi, pak je cena 350 Kč + DPH/noc/osoba.


Reference


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<