Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Moudrost intuice I. -první kroky

Co je to intuice? Jak ji můžeme využívat ve svém životě? Intuice je schopnost, jak přerušit navyklé způsoby fungování naší mysli a spojit se s hlubšími vrstvami našeho bytí. Odtud pak můžeme čerpat informace a podněty pro náš osobní život, práci i seberozvoj a to zvláště ve chvílích, kdy je náš rozum v koncích a emoce brání v efektivní rozhodování.

I. modul: První kroky

Program: Na úvodním modulu získáte potřebné informace o tom, co je to intuice, jak funguje a jak jí využívat. Osvojíte si základní techniky uvolnění těla a vyladění mysli. Projdete si užívanými informačními cestami intuice a zjistíte, které z nich jsou vhodné právě pro vás. Porozumíte, jak promlouvá jazyk symbolů ve snech a skrze synchronicity a koincidence v každodenním životě. V řadě praktických cvičení si budete osvojovat svou schopnost intuice. Na závěr dostanete instrukce pro svůj individuální rozvoj intuice v mezidobí do zahájení druhého modulu.

Přínos: zklidnění těla a vyladění mysli, synchronizace mozkových hemisfér, otestování smyslových kanálů vnímání ve vztahu k intuici, vyladění na intuitivní zdroje, otevření se impulzům intuice

Délka trvání každého modulu:

1. den od 9 hodin do 18 hodin

2. den od 9 hodin do 16 hodin

Moduly na sebe volně navazují. Vzhledem ke stoupající náročnosti programu je však žádoucí absolvovat je postupně.Termíny II. a III. modulu lze dohodnout podle potřeb účastníků kurzu.

Lektor: Mgr. Jiří Šmejkal, ACC

Kde: Akademie Libchavy v Horních Libchavách u Ústí nad Orlicí.

Cena: 8 000 Kč bez DPH/1 modul, v ceně je zahrnuto stravování po celý den a materiály.

Ubytování: nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou nově ušité matrace, prostěradla, polštářky kompletní ložní prádlo vč. povlečení, cena 320 Kč + DPH/noc/osoba. Další možností je ubytování v nově postavených apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem, při obsazení apartmánu 3 a více lidmi, pak je cena 350 Kč + DPH/noc/osoba.

Kontakt: Zita Krčálová, manager pro komunikaci se zákazníky Tel.: (00420) 775 552 225, e-mail: krcalova@koucinkakademie.cz


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<