Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Moudrost intuice II. - posilování důvěry

II. modul: Posilování důvěry

Program: Druhý modul je zaměřený na vědomý rozvoj intuice. Naučíte se meditačním technikám, které rozvinou vaší schopnost být vědomě napojení na hlubší zdroj intuice. Naučíte se, jak mu rozumět a jak ho rozpoznávat mezi dalšími „hlasy“ vašeho nevědomí. Budete mít příležitost reflektovat svou schopnost intuice přes sdílení a zpětné vazby ostatních účastníků. Opět vás čeká celá řada cvičení na rozvíjení intuice. Na závěr zase obdržíte další instrukce pro období do závěrečného modulu.

Přínos: hlubší psychický ponor skrze meditace, kontakt s hlubokým zdrojem intuice, porozumění vnitřním hlasům a jejich odlišení od hlasu intuice, prohloubení důvěry v intuitivní impulzy a jejich vnímání, větší jistota a samostatnost při využívání intuice

Délka trvání každého modulu:

1. den od 9 hodin do 18 hodin

2. den od 9 hodin do 16 hodin

Moduly na sebe volně navazují. Vzhledem ke stoupající náročnosti programu je však žádoucí absolvovat je postupně.Termíny II. a III. modulu lze dohodnout podle potřeb účastníků kurzu.

Lektor: Mgr. Jiří Šmejkal, ACC

Kde: Akademie Libchavy v Horních Libchavách u Ústí nad Orlicí.

Cena: 8 000 Kč bez DPH/1 modul, v ceně je zahrnuto stravování po celý den a materiály.

Ubytování: nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou nově ušité matrace, prostěradla, polštářky kompletní ložní prádlo vč. povlečení, cena 320 Kč + DPH/noc/osoba. Další možností je ubytování v nově postavených apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem, při obsazení apartmánu 3 a více lidmi, pak je cena 350 Kč + DPH/noc/osoba.

Kontakt: Zita Krčálová, manager pro komunikaci se zákazníky Tel.: (00420) 775 552 225, e-mail: krcalova@koucinkakademie.cz


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<