Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Moudrost intuice III. - tvořivá synergie

III. modul: Tvořivá synergie

Program: Na závěrečném modulu se budeme zabývat vašimi konkrétními potřebami. Budete si moci projít pro vás důležitými oblastmi života a pomocí intuice objevit možná úskalí i zatím nerozvinuté možnosti, které se zde skrývají a unikají vaší pozornosti. Osvojíte si způsob, jak intuici zapojit do rozhodování, plánování a realizace. Naučíte se pokročilé techniky, které vám umožní využít intuici k hledání vašich hlubších vnitřních zdrojů osobnosti a dotknout se rozměru bytí, který vás jako osobnost přesahuje.

Přínos: způsobilost samostatně využívat svou intuici, schopnost nacházet své individuální vnitřní zdroje, otevření se osobnímu přesahu.

Délka trvání každého modulu:

1. den od 9 hodin do 18 hodin

2. den od 9 hodin do 16 hodin

Moduly na sebe volně navazují. Vzhledem ke stoupající náročnosti programu je však žádoucí absolvovat je postupně.Termíny II. a III. modulu lze dohodnout podle potřeb účastníků kurzu.

Lektor: Mgr. Jiří Šmejkal, ACC

Kde: Akademie Libchavy v Horních Libchavách u Ústí nad Orlicí.

Cena: 8 000 Kč bez DPH/1 modul, v ceně je zahrnuto stravování po celý den a materiály.

Ubytování: nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou nově ušité matrace, prostěradla, polštářky kompletní ložní prádlo vč. povlečení, cena 320 Kč + DPH/noc/osoba. Další možností je ubytování v nově postavených apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem, při obsazení apartmánu 3 a více lidmi, pak je cena 350 Kč + DPH/noc/osoba.

Kontakt: Zita Krčálová, manager pro komunikaci se zákazníky Tel.: (00420) 775 552 225, e-mail: krcalova@koucinkakademie.cz


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<