Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Tělo a duše v pohybu

Každý máme svůj přirozený pohyb, který vychází z naší energie, z našeho těla, z naší podstaty. Lze se k němu vrátit, rozpomenout se a získat tak opět zdroje v pohybu. Znovu porozumíte svému tělu v pohybu a naučíte se rozhýbat svoji fyzickou energii a vnímat, co se ve vás hýbe (jen vnímejte slova pohnutky, pohnutí, hnutí mysli, potřebuji se zastavit, pohnulo to se mnou). Sladění se svým pohybem umožňuje naladit se víc na sebe a učit se sladit sebe a okolí tak, aby nebyl člověk pohlcen a nepohltil.

Pro koho je kurz určen? 

Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit pracovat se svojí osobní energií, rytmem v sobě, více spolupracovat se svým tělem a více naslouchat informacím, které nám tělo poskytuje. Kurz je pro kohokoliv, koho láká pohyb, s jakoukoliv fyzickou kondicí i jakýmikoliv pohybovými schopnostmi. Stačí mít chuť se hýbat a objevovat sám sebe. Kurz je pohybový, nikoliv taneční.

Kurz také pomáhá, pokud se stydíte hýbat či tančit, máte pocit, že se neumíte dobře rozpohybovat nebo si myslíte, že to se svým tělem „neumíte“.

Je možné tento kurz postavit "na míru" uzavřené skupině lidí.

Co si z kurzu odnesete?

Zabydlení se ve svém vlastním těle v pohybu Odvahu se hýbat a komfortní pocit z pohybu Hluboké vnitřní naladění na sebe A dost pravděpodobně milé překvapení sami ze sebe, co všechno zažijete se svým tělem Schopnost naladit se na sebe a posílit vnitřní integritu.

Délka kurzu: 2,5 denní setkání, první den se začíná v 18:00 hodin, další dny je program od 9:00 do 17:00 hodin.

Lektorka kurzu: Eva Mohauptová, PCKA, PCC

Kde: V tréninkovém centru Koučink akademie v Horních Libchavách u Ústí nad Orlicí

Cena: 9 000 Kč bez DPH za 2,5 denní setkání, v ceně jsou zahrnuty materiály a občerstvení (snídaně, oběd, svačina). V ceně není částka za ubytování a večeře.

Ubytování: nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou nově ušité matrace, prostěradla, polštářky a v případě zájmu i ložní prádlo vč. povlečení. Pokud by někdo vyžadoval zajištění ubytování v místním penzionu Hůrka, je to také možné.

 


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<