Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Cesta vnitřní proměny - 3 měsíční kurz

Tří-víkendový kurz Cesta vnitřní proměny je čas určený k zastavení, naslouchání, uvědomování si sebe sama v přítomném okamžiku, svých potřeb a motivací. Nabídne vám nejen teoretické poznatky, ale především prožité zkušenosti. Dotkneme se mnoha témat, která jsou důležitá pro kvalitu života. Budeme objevovat vzorce, podle kterých žijeme, dívat se na věci z různých úhlů pohledu, prožívat radost a smyslu-plnost, společně sdílet naši jedinečnost, poznávat, že přestože jsme každý jiný, máme toho hodně společného. Je příležitostí vyzkoušet si v bezpečném prostoru opouštět zaběhlé vzorce, přepisovat mapu svých přesvědčení.

Komu je kurz určen?

Tří-víkendový kurz je určen všem, kteří se rozhodli pokračovat po základním víkendovém semináři v otevřené cestě k sebepoznání, kteří chtějí na sobě dál pracovat, začít psát svůj nový příběh. Dále je určen těm, kdož se potřebují v životě zastavit a nadechnout, kteří cítí, že potřebují nad něčím popřemýšlet, něco změnit, i když možná ještě nevědí co, vydat se na novou cestu, i když ještě neví, kudy vede.

O čem kurz je?

K práci budeme využívat techniky koučinku a systemické konstelace jako cesty k pozitivní změně ve vnímání sebe sama a druhých. Budete mít možnost seznámit se s základy systemiky a koučování, začnete používat koučování v praxi. Pozornost je věnována rozvíjení reflexe a možnosti budování vztahů se zaměřením na respektování, podporu a motivaci. Při sebereflexi v kontaktu s druhými lidmi je pozornost věnována postojům, emocím a jejich způsobu vyjadřování navenek. Prožitými zkušenostmi vám otevřeme prostor pro změnu. Budete mít možnost letmo nahlédnout do vzorců svého chování a začít objevovat způsob, jak přes osobní změnu dát svému životu novou kvalitu.

Náplň programu:

Témata 1. setkání: identita, kořeny, zdroje, prostor, hranice, Ego a duše…prostor pro rozum a cit, konstelace

Témata 2. setkání: emoce, rozvoj EQ, přesvědčení, rozšiřování, větší - menší, přijímání – dávání, pacing and leading, konstelace

Témata 3. setkání: napojení na své smysly, propojení s přírodou, volání, opuštění boxu

 

Lektoři programu:

 

Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC

Barbora Zemanová 

Jiří Šmejkal, ACC

 

Délka trvání programu: 3 prodloužené víkendy (pá 18-20 hod, so 9-19 hod, ne 8-16:00 hod)

Termíny pro aktuální běh jsou: I.víkend - 11.-13.9.2020, II.víkend - 20.-22.11.2020, III.víkend - 22.-24.1.2O21

Místo konání: Tréninkové prostory firmy AKADEMIE Libchavy, s. r. o., Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Cena: 11 850 Kč + DPH ; (3950 Kč + DPH za 1 víkend), v ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení + ubytování ve společných prostorách Akademie.

Ubytování: nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou dřevěné postele vč. veškerého ložního prádla a osušek. Další možností je ubytování v apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz), případně v dřevěných sroubcích. To si již hradí každý sám. Cena apartmánů i sroubků je stejná - 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem, 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí a cena 350 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 3 lidmi.


Reference


Proběhne v termínech:

Cesta vnitřní proměny - 3 víkendová nástavba 25.09.2020 - 27.09.2020 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
20.11.2020 - 22.11.2020 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC,Jiří Šmejkal, ACC) Horní Libchavy-Akademie
22.01.2021 - 24.01.2021 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 11 850 Kč bez DPH

Chci se objednat a nehodí se mi žádný termín Přihlásit se

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<