Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Modelling

Výhody schopnosti modelovat (slovo v NLP velmi používané) byly a jsou obrovské. Všechny mé úspěšné (a lukrativní) jednodenní obchodní semináře se staly výsledkem mého modelování nejposlednějších postupů a strategií v obchodním světě a následně byly přeměněny do NLP založených obchodních seminářů. V tomto modulu vám ukážu, jak modelovat snadno a efektivně a použít mé vlastní obchodní semináře jako příklady. Z tohoto modulu odejdete se sadou nářadí, se kterou můžete vytvořit vaše vlastní semináře a kurzy PLUS zpřístupnit si strukturu a obsah toho, co já sám již doručuji na trh a provozuji. Později na tomto kurzu můžete nacvičit doručování těchto lukrativních obchodních seminářů, Modul 4 totiž obsahuje můj oblíbený a zcela správně respektovaný systém „jak výborně prezentovat“. Mým cílem je, aby se vám investice vašeho kurzu vrátila rychle a tento modul formuje základy, na kterých je postaven úspěch.

Často slýcháváte špičkové NLP trenéry říkat:“ Modelování není součástí NLP, modelování je NLP“.

Bohužel tomu ne každý, kdo nabízí NLP školení mistrovského praktika, rozumí.

Neschopnost rozpoznat, ať už chováním či kognitivně následky použití NLP od samotného základu NLP (modelování dokonalosti) je extrémně běžná.

John Grinder, časopis Rapport Duben 2006

Mnoho programů mistrovského praktika nahlíží na mistrovství/zvládnutí NLP jako na naučení se více technik, kdy toto jasně není ten případ. Zvládnutí/mistrovství NLP znamená, že budete schopni analyzovat, hodnotit a nacházet řešení na všechny možné problémy, cíle a výsledky použitím rychlých a efektivních NLP zákroků.

Představte si, že jste schopni identifikovat zkratky k efektivnímu chování a strategií, nebo rychle čerpat z talentu a dovedností expertů, se kterými jste v kontaktu, ať už v terapii, podnikání, koučování či jiném poli. Představte si, že jste schopni se podívat na jakoukoliv situaci a identifikovat původní příčiny problémů rychle a účinně a pak nabídnout reálné řešení, které je trvale udržitelné a díky němuž získáte výsledek. To je to, co se stane, když porozumíte a používáte NLP nástroje vyšší meta úrovně. A je to ta schopnost používat nástroje na této úrovni, co formuje základ programu mistrovského praktika. Vaše zvládnutí/mistrovství NLP je zaručeno na podvědomé úrovni a vaše schopnost vytvářet výsledky v reálném světě je to nejlepší.

Zde je ukázka, co vás tento mocný modul naučí:

• odhalování podvědomých šablon/vzorů expertů

• jak využít těchto šablon ke zvýšení vaší vlastní osobní efektivnosti

• jak uplatnit vaše porozumění těchto šablon k usnadnění rychlé a mocné změny pro vás a ostatní

• jak vybudovat školící program k výuce dovedností expertů pro klienty a zaměstnance

• jak získat „rozdíl, který činí rozdíl“ a tím ušetřit váš čas a peníze na pokus a omyl strategie změn, ať už osobně či profesionálně

Třetí den tohoto modulu dostanete balíček vašeho modelovacího projektu. Tak jako na všech kurzech pokračující emailová podpora je dostupná během pracovních hodin, aby vám umožnila dosáhnout cíle vašeho kurzu.

Komu je kurz určen:

- absolventům kurzu Praktické NLP, kurz modelingu je brán jako jakési "mistrovské NLP". Čerpá se zde z technik naučených právě při Praktickém NLP, ale jde se zde více do hloubky, více se techniky procvičují.

 

Proč jsme si vybrali spolupráci s Nickem Evansem?
 
 
 
 

• Je certifikovaným trenérem NLP u INLPTA (Internacional NLP trainers association) a certifikovaným trenérem hypnoterapie u ABH (American board of hypnoterapy)

• Je zakladatelm Active NLP school v Devonu, kterou vede s lehkostí a přirozeností.

• Pro NLP má výborný základ, neboť vystudoval obor lingvistiky na Univerzitě v Manchesteru.

Nick učí více než techniky, jde hluboko za ně. Odhaluje principy, na kterých jsou techniky založeny. Absolvent může na těchto principech vytvářet svůj vlastní repertoár a svůj osobní styl.

• Nick v odhaluje všechny zdroje na kterých je trénink postaven.

• Má schopnost vytvořit velmi příjemné prostředí , proto jsou tréninkové dny naplněny zábavou, při které získáte zcela nové schopnosti.

• O Nickovi je možné říci, že prošel „zkouškami života” což se pozná na jeho přístupu. Je velmi lidský , má hloubku a při tom lehkost.

• Pokud hledáte univerzitní přístup, budete zklamáni. Pokud hledáte někoho se selským rozumem a praktickým přístupem, který je však založen na odborných základech, budete z kurzů nadšeni. Nick dává prostor absolventům vytvářet svůj styl, který je pro samotný princip NLP základem.

Nicka osobní mise: „ Každý den po malých kouscích měnit svět k lepšímu“

Pro Koučink akademii je ctí nabízet a organizovat tréninky pro Nicka v České a Slovenské republice.

Trenér: Nick Evans

Délka trvání:  3 dny, vždy od 9:00 hod. do 17:00 hod.

Kdy:termín bude vypsán dle zájmu

Certifikovaný trenér NLP: Nick Evans

Kde: V prostorách Akademie v Horních Libchavách u Ústí nad Orlicí. 
Cena: 18000 Kč bez DPH, v ceně je zahrnuto stravování po celý den, v ceně není ubytování, případně večeře. Pokud máte zájem zajistit ubytování, prosím, kontaktujte nás.

Možnosti ubytování: v případě vícedenních kurzů nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou nově ušité matrace, prostěradla, polštářky kompletní ložní prádlo vč. povlečení, cena 320 Kč + DPH/noc/osoba. Další možností je ubytování v nově postavených apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem, při obsazení apartmánu 3 a více lidmi, pak je cena 350 Kč + DPH/noc/osoba.


Reference


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<