Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Žena ve všech svých podobách - 2,5 denní víkendový seminář

 Víkendový kurz je vhodným dárkem jako poděkování vašim ženám, maminkám, babičkám, přítelkyním, kolegyním, ...

Pro koho je seminář určen

Ženám všech věkových kategorií, které si chtějí uchovat ženskost, bezvěkost a nabrat sílu a sebevědomí.

Ženám, které chtějí být šťastné ve všech svých rolích - jako manželka – přítelkyně – matka – milenka – moderní babička – podřízená – nadřízená – nadšená či unavená manažerka

Na víkendovém kurzu pro ženy si odpočinete, celý víkend se budete věnovat sobě a my se o vás postaráme. Zklidníte se a naučíte techniky a nástroje k tomu, abyste byla optimistická, sebevědomá a přitom žensky jemná, zdravá, vyzařující vnitřní sílu a krásu.

Podíváte se na to, co vůbec ženství v dnešní době znamená, jak to máte teď a jak byste to chtěla mít. Nahlédneme i do světa mužů pro pochopení hlubších souvislostí vztahů. Uvědomíte si své osobní hodnoty ve vazbě na hodnoty své rodiny / firmy / okolí.  Projdete si své role, navnímáte, jak se v které roli cítíte a kam a jak byste se chtěla posouvat.

Díky nástroji Životní kolo rovnováhy se naučíte ohodnotit, jak na tom jste se svojí rovnováhou a tento nástroj můžete používat kdykoli z rovnováhy vyjdete.

Zjistíte, jak pracovat se stresovou zátěží v běžných denních situacích.

Pomocí dalších koučovacích technik si zpracujete své osobní či pracovní záměry a cesty k jejich naplnění.

Co ještě na víkendu zažijete:

- v průběhu budeme společně tvořit, radovat se, tančit, sdílet zkušenosti, smát se a možná i plakat a díky tomu uvolňovat veškeré napětí v těle i mysli

- celým víkendem nás budou provázet Oshovy a Súfijské meditace, východní styly cvičení, dýchání, čištění čaker a konstelace, čímž prohloubíme schopnost napojit se na svůj vlastní zdroj síly a energie

Každý seminář je jedinečný díky jedinečnosti žen a jejich příběhů a aktuálních potřeb. Lze ho tedy absolvovat vícekrát.

Seminář je inspirován 5 dohodami (knihami Dona Miquela Ruize).

Lektorka využívá kombinaci dovedností kouče, praktika NLP, práce se záměrem a čištěním mentálních vzorů, které si neseme z dětství a nejsou pro nás zdravé. Pracuje na hluboké intuitivní úrovni, naslouchá ženám a vnímá, co říkají a potřebují právě teď a tady posílit a získat. Stanete se tak spolutvůrkyní programu a díky tomu je každý víkend originální. 

Heleny osobní medailonek si můžete prohlédnout zde:

Krátkou videoupoutávku si můžete prohlédnout zde:

 

Lektorka programu: Helena Futerová

Délka trvání programu: 2,5 dne (pá 18-20 hod, so 9-16 hod, ne 9-15 hod)

Kdy: 8. - 10. 2. 2019

Místo konání: Tréninkové prostory firmy Akademie, s. r. o., Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Cena: 3 950 Kč + DPH/osobu, v ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení + ubytování ve společných prostorách Akademie.

Ubytování: V případě vícedenních kurzů nabízíme ubytování ve společných ložnicích, které je v ceně kurzu. Tzv. "sluneční ložnice" je pro 10 osob a "břízová ložnice" je pro 5 osob. Každý má k dispozici lůžko s ložním prádlem vč. povlečení a osušky. Tyto ložnice jsou umístěny přímo u klubovny, která slouží účastníkům jako jídelna nebo prostor pro večerní posezení. Další možností je ubytování v apartmánech či sroubcích, které jsou také v areálu školícího střediska. Ceník samostatného ubytování je následující: 850 Kč + DPH /noc/ osoba v jednolůžkovém pokoji, 450 Kč + DPH /noc/ osoba ve dvoulůžkovém pokoji, 350 Kč + DPH /noc/ osoba ve třílůžkovém pokoji. Samostatné ubytování si hradí účastníci sami.


Reference


Proběhne v termínech:

Žena ve všech svých podobách 08.02.2019 - 10.02.2019 (Helena Futerová) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 3 950 Kč bez DPH

Chci se objednat a nehodí se mi žádný termín Přihlásit se

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<