Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Žena ve všech svých podobách

 Víkendový kurz je vhodným dárkem jako poděkování ženám, maminkám či babičkám, za jejich každodenní starost o rodinu.

Pro koho je seminář určen

Ženám všech věkových kategorií, které si chtějí uchovat ženskost, bezvěkost a uvědomit si svoji nekonečnou vnitřní sílu.

Ženám, které se chtějí dobře cítit ve všech svých rolích - jako manželka – přítelkyně – matka – milenka – moderní babička – podřízená – nadřízená – nadšená či unavená manažerka.

Na víkendovém kurzu budete mít možnost se věnovat především sobě a my se o vás postaráme. Je to možnost zastavit se a přitom díky vlastnímu prožitku vyzkoušet jednoduché nástroje, které vám pomohou z jiných úhlů pohledů vidět a s větší lehkostí řešit běžné denní situace, které vás dříve vyváděly z klidu.

Krátkou videoupoutávku si můžete prohlédnout zde:

Co vás na víkendu čeká

Každý seminář je jedinečný díky nosnému tématu, jedinečnosti žen a jejich očekávání. Lze ho tedy absolvovat neomezeně. Nosné téma následujícího víkendu zveřejníme co nejdříve.

Seminář je inspirován 5 dohodami (knihami Dona Miquela Ruize).

Lektorka využívá kombinaci dovedností kouče, praktika NLP, práce se záměrem a čištěním mentálních vzorů. Pracuje na hluboké intuitivní úrovni, naslouchá ženám a vnímá, co říkají a potřebují právě teď a tady posílit a získat. Stanete se tak spolutvůrkyní programu a díky tomu je každý víkend originální.

 

Lektorka programu: Helena Futerová

Heleny osobní medailonek si můžete prohlédnout zde:

 

Délka trvání programu: 2,5 dne (začátek pátek 18 hod, konec neděle 16 hod)

Kdy: 9. - 11. 10. 2020

Místo konání: Tréninkové prostory firmy Akademie, s. r. o., Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Cena: 3 950 Kč + DPH/osobu, v ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení + ubytování ve společných prostorách Akademie.

Ubytování: V případě vícedenních kurzů nabízíme ubytování ve společných ložnicích, které je v ceně kurzu. Tzv. "sluneční ložnice" je pro 10 osob a "břízová ložnice" je pro 5 osob. Každý má k dispozici lůžko s ložním prádlem vč. povlečení a osušky. Tyto ložnice jsou umístěny přímo u klubovny, která slouží účastníkům jako jídelna nebo prostor pro večerní posezení. Další možností je ubytování v apartmánech či sroubcích, které jsou také v areálu školícího střediska. Ceník samostatného ubytování je následující: 850 Kč + DPH /noc/ osoba v jednolůžkovém pokoji, 450 Kč + DPH /noc/ osoba ve dvoulůžkovém pokoji, 350 Kč + DPH /noc/ osoba ve třílůžkovém pokoji. Samostatné ubytování si hradí účastníci sami.


Reference


Proběhne v termínech:

Žena ve všech svých podobách 09.10.2020 - 11.10.2020 (Helena Futerová) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 3 950 Kč bez DPH

Chci se objednat a nehodí se mi žádný termín Přihlásit se

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<