Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Cesta vnitřní proměny - 2,5 denní základní víkendový seminář

Víkendový seminář Cesta vnitřní proměny je navázáním kontaktu s řadou témat, která jsou pro většinu lidí důležitá na cestě k naplněnému životu, např. vnímání identity, kořenů, vztah k sobě samému, prožívání, objevování svých kvalit, uvědomování si rolí a jejich vliv na nás, hodnoty – pro co to vlastně všechno děláme. Celý víkend je ale především příležitostí k zastavení, vnímání přítomného okamžiku, naslouchání, uvědomování si vlastních pocitů, potřeb a motivací.

Komu je seminář určen?

Vstupní víkendový seminář je určen všem, kteří mají zájem na sobě pracovat a osobnostně se rozvíjet, porozumět více nejen sami sobě, ale i svým blízkým, dětem, rodičům. Dále je určen těm, kdož se potřebují v životě zastavit a nadechnout, kteří cítí, že potřebují nad něčím popřemýšlet, něco změnit, i když možná ještě nevědí co, vydat se na novou cestu, i když ještě neví, kudy vede.

O čem seminář je?

Představíme vám koučink a systemické konstelace jako cesty k pozitivní změně ve vnímání sebe sama a druhých. Budete mít možnost seznámit se s základy systemiky a koučování, začnete si procvičovat koučování v praxi. Pozornost je věnována rozvíjení reflexe a možnosti budování vztahů se zaměřením na respektování, podporu a motivaci. Při sebereflexi v kontaktu s druhými lidmi je pozornost věnována postojům, emocím a jejich způsobu vyjadřování navenek. Prožitými zkušenostmi vám otevřeme prostor pro změnu. Budete mít možnost letmo nahlédnout do vzorců svého chování a začít objevovat způsob, jak přes osobní změnu dát svému životu novou kvalitu.

Dotkneme se témat:

Koučink jako životní filosofie.

Systemická konstelace jako cesta ke skrytým vzorcům ve vztazích.

Poznávání všemi smysly – cesta ke smyslu-plnému bytí.

Tělo jako nástroj sebepoznání a posel zpráv.

Osobní zkušenost a prožitek jako cesta k porozumění druhým.

Lektoři semináře:

Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC

Místo konání: Tréninkové prostory firmy AKADEMIE Libchavy, s. r. o., Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Časový harmonogram: začínáme v pátek v 18:00 hodin (zahájení a seznámení účastníků) do cca 20:00 hodin, program pokračuje v sobotu od 9:00 do 18:30 hodin a v neděli od 8:00 do 16:00 hodin

Termín konání: 22. - 24. 5. 2020 - tento termín je již plně obsazen

                          26. - 28. 6. 2020 - volná místa

Cena: 3950 bez DPH (4 780 vč. DPH) za dvoudenní setkání, v ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení a ubytování ve společných prostorách Akademie Libchavy.

Ubytování: nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou dřevěné postele včetně veškerého ložního prádla a osušky.

Další možností je ubytování v apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). To si již hradí každý sám. Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem a cena 350 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 3 lidmi.


Reference


Proběhne v termínech:

Cesta vnitřní proměny - vstupní víkend 22.05.2020 - 24.05.2020 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 3 950 Kč bez DPH , OBSAZENO

Cesta vnitřní proměny - vstupní víkend 26.06.2020 - 28.06.2020 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 3 950 Kč bez DPH

Chci se objednat a nehodí se mi žádný termín Přihlásit se

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<