Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Zdravý životní styl

Rádi byste změnili Váš životní styl? Říkáte si, že už nastal čas na změnu? Prospělo by Vám žít zdravěji, jíst lépe a hýbat se více? Nejste sami, většina z nás si umí v uspěchané době představit, že bychom pro své tělo, pocit zdraví a pohody, chtěli dělat víc. Už jste se i rozhodli? Ale změnu se Vám nepodařilo uskutečnit...? Pojďte do toho s námi! Koučovací přístup Vám pomůže nastavit si reálné cíle, podpořit je vlastní motivací a chutí a dojít k cíli, který bude pro Vás uspokojující, ale hlavně dosažitelný.

Cíl programu:

• Začít!

• Uvědomit si svůj životní styl, jeho klady a stránky, které chcete změnit

• Jaký je můj biorytmus, co mi energii dává a co bere

• Dozvědět se něco o skutečně zdravém stravování

• Ochutnat zdravé a dobré jídlo, které zvládnete uvařit sami

• Seznámit se s potravinami, které rozšíří Vás jídelníček a jsou prospěšné pro Vaše tělo

• Inspirovat se zajímavými recepty, které budete mít chuť vyzkoušet

• Strávit společně čas v přírodě, aktivním pohybem a relaxovat

• Najít si vlastní cestu, která bude fungovat

Pro koho je určen:

Pro všechny, kteří mají chuť právě teď udělat něco se svým životním stylem, zdravím a spokojeností Seminář je vhodný i pro uzavřené skupiny a firemní akce.

Délka a forma:

Koučování je metoda, která úspěšně podporuje člověk v dosahování cílů, podporuje změnu a rozšiřuje obzor jedince, dělá ho spokojenějším. Skupinový koučink využívá principu individuálního koučování a zároveň přináší možnost sdílení zkušeností, poznatků a inspirací ve skupině. Pro společnou práci budeme využívat koučovací přístup, skupinový koučink, řízené diskuse, obohacování a také zapojíme naše chuťové pohárky a rozhýbeme naše tělo. Chceme Vám nabídnout možnost začít, nastavit se na změnu, zvládnout první 3 dny zdravého stravování, nasbírat dost motivace i po návratů domů vydržet a udělat něco pro skutečnou změnu, kterou budete nejen vidět, ale i cítit na vlastní tělo!

Kdo vás bude provázet:

Program vede Veronika Langrová, PCC, lektorka, koučka životního stylu a propagátorka zdravého stravování (www.veronikalangrova.cz)

Místo konání: Tréninkové prostory firmy Koučink akademie, s. r. o., Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Termín: jarní termín: 16.-18.5.2014

Časový harmonogram:  první den se začíná v 18:00 hodin, poslední den se končí ve 13:00 hodin.

Cena: 3 500 + DPH za třídenní setkání, v ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení a ubytování ve společných prostorách Akademie Libchavy.

Ubytování: v případě vícedenních kurzů nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou nově ušité matrace, prostěradla, polštářky kompletní ložní prádlo vč. povlečení, cena je součástí kurzu. Další možností je ubytování v nově postavených apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem, při obsazení apartmánu 3 a více lidmi, pak je cena 350 Kč + DPH/noc/osoba. Účastníci si hradí sami.


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<