Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Spirálová dynamika - základní kurz

„Říkám mu to, mluvím jasně a česky. On na mě kouká a pak udělá něco úplně jiného. V tom okamžiku bych ho roztrhl! Jak mu to tedy už mám říci?! Zdá se mi, že nedokážu vyjasnit svým podřízeným, co chci. Z jejich reakce je to patrné.“

„Jak mám motivovat svoje lidi, peníze už na ně nefungují. Slyším od nich v poslední době, že jsou spokojeni a že si vydělat víc nechtějí! Nechápu to, vždyť dnes přece každý potřebuje peníze! Co mám dělat, takhle letos nesplním plán!!!“

„U nás se stále vedou porady, denně jsem na 2 až 3 mítincích. Namluvíme toho hodně, to jo, ale stále řešíme totéž, už mě to nebaví. Co s tím mohu dělat?!“

Má kolegyně je přísná, přesná, všechno má nalinkované a pořád se odvolává na nějaké teorie a postupy, ale o tom přece život není. Každá situace si vyžaduje flexibilitu a nejen přesný postup! To je fakt fuška s ní na něčem pracovat! A vůbec se s ní bavit.“

Můj manžel bere v úvahu jen to, co je logické a hmatatelné. To ostatní pro něho neexistuje. Odmítá se se mnou o tom i jen bavit. A já bych tak ráda vnímala i jemnější věci na tomto světě. Má manželka je lehce mimo. Pořád jezdí na nějaká esoterická setkání, místo toho, aby se konečně postavila pevně na nohy.

Už jste si někdy něco podobného pomysleli?

Chcete tomu přijít „na kloub“?

Pojďte se s námi zúčastnit semináře a výcviku „Spirálové dynamiky“:

Spirála života

O tom, že jsme různí, nejspíš nikdo z nás nepochybuje. Různě myslíme, pocházíme z různých rodin, firem, zemí. Máme různé vzdělání, různé nápady a různě se chováme mnohdy ve stejných situacích. Neexistuje nikdo se stejným životem, se stejnými zážitky a zkušenostmi. Zkrátka každý z nás je výjimečný, UNIKÁTNÍ. Každý jsme originální bytost. Každý z nás má jiný systém přesvědčení, jiný názor na danou věc, jiné zkušenosti, pro každého z nás jsou jiné věci důležité a zásadní. Všechno toto a ještě mnohé další se mění v čase, s životními podmínkami.

Na semináři „Spirála života“ prožijete dynamiku, různost našeho chování a myšlení tzv. spirálovou dynamikou.

SPIRÁLOVÁ DYNAMIKA

Spirálová dynamika jako obor stojí na základech praci Dr. Clare W.Gravese, který na spirálové dynamice ukazoval vývojové fáze lidské populace. Na tyto práce navázali Don E. Beck a Christopher C. Covan v knize Spiral Dynamics – Mastering Values, Leadership & Change was published (Blackwell, 1996).

V tomto dvoudenním kurzu Vám chceme nabídnout více než nové informace. My používáme spirálovou dynamiku pro osobní rozvoj jednotlivců. Během dvou dnů v celé řadě prožitků a setkání s „novým pohledem na některá témata“ můžete zažít velký AHA efekt, který může napomoci více rozumět svému okolí, organizacím, firmám a naučit se, jak přirozeně postupovat v komunikaci a vedení lidí.

Dvoudenním programem Vás bude provázet Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC.

Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC, prošel výcvikem spirálové dynamiky v rámci programu NLP Master Practicionar v Active NLP DEVON SCHOOL ,kterou vedl Dave Yaffey - žák Don E. Becka. Zdeněk Štěpánek má za sebou 18-ti letou managerskou praxi v zakládání a vedení svých vlastních firem V posledních třech letech se věnuje koučinku na plný úvazek a osobně vede transformaci několika firem v koučovací styl vedení lidí. Jeho specializací je osobní příprava leaderů, nástupců do vysokých pozic, přebírání pozice majitelů z otce na syna. Jako kouč-průvodce napomáhá vytvářet jasné a ostré vize a vytváří prostředí pro podporu těchto vizí. Založil a vede Koučink akademii a aktivně se věnuje budování AKADEMIE LIBCHAVY, kde s mnoha výbornými odborníky v různých oblastech pomáhá vytvářet místo pro harmonický rozvoj lidí.

Setkání a výcvik je postaven na prožitcích, aby to každému dovolovalo odnést si to „své“ - svůj posun, své pochopení, své informace, které mu pomohou měnit sebe a lépe vnímat své okolí, podřízené, rodinné příslušníky, či organizace, konkurenty, dodavatele, odběratele. Prostě své okolí. Odkryjete možnosti, jak posilovat svoji vnitřní sílu, stabilitu a rozvíjet nadhled při práci s lidmi.

Cena semináře: 10 000 Kč bez DPH, v ceně je zahrnuto celodenní občerstvení, materiály a ubytování ve sluneční ložnici.

Místo konání: tréninkové prostory firmy Koučink akademie v Horních Libchavách (u Ústí nad Orlicí)

Termín konání: dle zájmu - 2,5 denní výcvik, začíná se první den v 18:00 hodin, další dny jsou vždy od 9:00 do 17:00 hodin.

Ubytování: v případě vícedenních kurzů nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou  masivní dřevěné postele včetně kvalitních matrací, prostěradla, polštářky kompletní ložní prádlo vč. povlečení, cena je součástí kurzu. Další možností je ubytování v nově postavených apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem, při obsazení apartmánu 3 a více lidmi, pak je cena 350 Kč + DPH/noc/osoba. Účastníci si hradí sami.


Reference


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<