Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Manažer koučem 5 - "Vedení projektů"

Jednou z významných oblastí, kde koučink přináší výrazné finanční efekty, je koučink projektů. Jako manažer-kouč můžeme provádět podřízeného za jeho úspěchem, který nám přináší efekt kvalitnějšího samostatného spolupracovníka. Delegování tvorby celých projektů může přinést významnou změnu v časovém plánu manažera. Pokud si najdete čas na to, aby jste koučovali některé projekty svých podřízených, ušetříte neuvěřitelné množství Vašeho času hned následující dny. Pokud projekty koučujete, máte dokonce neuvěřitelný přehled o stavu a předpokládaném dokončení projektu.

Tento modul je možné absolvovat kdykoliv po absolvování Koučink 1 a Koučink 2. Po absolvování 6 základních modulů, speciálního integračního modulu "MANAŽER KOUČEM" a po absolvování závěrečné zkoušky získává absolvent certifikát Koučink akademie "MANAŽER KOUČEM ", který pokrývá potřebné dovednosti manažera pro úspěšný styl vedení lidí. Koučink akademie garantuje, že držitel tohoto certifikátu je schopen vést tým a jednotlivce koučovacím stylem vedení.

Komu je určen: majitelům, ředitelům, manažerům firem, kteří chtějí rozvíjet sebe, své zaměstnance, vést je vědomě, pozitivně a beze strachu v sobě i v nich.

Délka trvání:  1 den, od 9hod do 17hod

Kouč: Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC (Libchavy)

Kouč: Eva Mohauptová, PCKA, PCC (Praha)

Kde: V tréninkovém centru AKADEMIE Libchavy v Horních Libchavách č.p. 127 u Ústí nad Orlicí, nebo v Konferečním centru GreenPoint, s.r.o, na adrese Dvouletky 529/42, Praha 10.

Rozsah služby: Trénink koučovacích dovedností zaměřený na koučování (facilitaci) tvorby a řízení projektů.

Přínos: Vytvoření návyku pozice kouče-facilitátora, která je pro klíčová pro kvalitní vedení podřízených. Zvládnutí  koučovacích nástrojů a technik k nastartování a řízení projektů svých podřízených.

Cena: Libchavy i Praha - 4500 Kč bez DPH, v ceně je zahrnuto občerstvení a materiály.


Reference


Proběhne v termínech:

23.běh 06.01.2020 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 500 Kč bez DPH

23.běh 28.01.2020 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 500 Kč bez DPH

24. běh 29.04.2020 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 500 Kč bez DPH

Chci se objednat a nehodí se mi žádný termín Přihlásit se

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<