Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Manager koučem 5 - "Vedení projektů"

Jednou z významných oblastí, kde koučink přináší výrazné finanční efekty, je koučink projektů. Jako manager-kouč můžeme provádět podřízeného za jeho úspěchem, který nám přináší efekt kvalitnějšího samostatného spolupracovníka. Delegování tvorby celých projektů může přinést významnou změnu v časovém plánu managera. Pokud si najdete čas na to, aby jste koučovali některé projekty svých podřízených, ušetříte neuvěřitelné množství Vašeho času hned následující dny. Pokud projekty koučujete, máte dokonce neuvěřitelný přehled o stavu a předpokládaném dokončení projektu.

Tento modul je možné absolvovat kdykoliv po absolvování Koučink 1 a Koučink 2. Po absolvování 6 základních modulů, speciálního integračního modulu "MANAGER KOUČEM" a po absolvování závěrečné zkoušky získává absolvent certifikát Koučink akademie "MANAGER KOUČEM ", který pokrývá potřebné dovednosti managera pro úspěšný styl vedení lidí. Koučink akademie garantuje, že držitel tohoto certifikátu je schopen vést tým a jednotlivce koučovacím stylem vedení.

Komu je určen: majitelům, ředitelům, managerům firem, kteří chtějí rozvíjet sebe, své zaměstnance, vést je vědomě, pozitivně a beze strachu v sobě i v nich.

Délka trvání:  1 den, od 9hod do 17hod

Kouč: Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC (Libchavy)

Kouč: Eva Mohauptová, PCKA, PCC (Praha)

Kouč: Helena Futerová - uzavřené firemní skupiny (Libchavy)

Kde: V tréninkovém centru Koučink akademie v Horních Libchavách č.p. 127 u Ústí nad Orlicí, nebo v Konferečním centru GreenPoint, s.r.o, na adrese Dvouletky 529/42, Praha 10.

Rozsah služby: Trénink koučovacích dovedností zaměřený na koučování (facilitaci) tvorby a řízení projektů.

Přínos: Vytvoření návyku pozice kouče-facilitátora, která je pro klíčová pro kvalitní vedení podřízených. Zvládnutí  koučovacích nástrojů a technik k nastartování a řízení projektů svých podřízených.

Cena: Libchavy i Praha - 4500 Kč bez DPH, v ceně je zahrnuto občerstvení a materiály.


Reference


Proběhne v termínech:

18.02.2019 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 500 Kč bez DPH

14.03.2019 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 500 Kč bez DPH

Chci se objednat a nehodí se mi žádný termín Přihlásit se

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<