Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Manažer koučem 5 - "Vedení projektů"

Jednou z významných oblastí, kde koučink přináší výrazné finanční efekty, je koučink projektů. Jako manažer-kouč můžeme provádět podřízeného za jeho úspěchem, který nám přináší efekt kvalitnějšího samostatného spolupracovníka. Delegování tvorby celých projektů může přinést významnou změnu v časovém plánu manažera. Pokud si najdete čas na to, abyste koučovali některé projekty svých podřízených, ušetříte neuvěřitelné množství Vašeho času hned následující dny. Pokud projekty koučujete, máte dokonce neuvěřitelný přehled o stavu a předpokládaném dokončení projektu.

Tento modul je možné absolvovat kdykoliv po absolvování Koučink 1 a Koučink 2. Po absolvování 6 základních modulů, speciálního integračního modulu "MANAŽER KOUČEM" a po absolvování závěrečné zkoušky získává absolvent certifikát Koučink akademie "MANAŽER KOUČEM ", který pokrývá potřebné dovednosti manažera pro úspěšný styl vedení lidí. Koučink akademie garantuje, že držitel tohoto certifikátu je schopen vést tým a jednotlivce koučovacím stylem vedení.

Komu je určen: majitelům, ředitelům, manažerům firem, kteří chtějí rozvíjet sebe, své zaměstnance, vést je vědomě, pozitivně a beze strachu v sobě i v nich.

Více informací a přihlášení na našem novém webu.


Reference


Proběhne v termínech:

24. běh 29.04.2020 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 950 Kč bez DPH

24. běh 04.05.2020 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 950 Kč bez DPH

Chci se objednat a nehodí se mi žádný termín Přihlásit se

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<