Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Den pro zdraví a pohodu

Pořádáno pod záštitou Nadačního fondu 8 pilířů.

Potřebujete se zklidnit a načerpat rychle a účinně energii v uspěchaném světě?

Máte chuť si vyrazit na den a udělat něco pro sebe?

Dovolte si na chvíli zastavit a zjistit, co právě teď vaše tělo potřebuje.

Nabízíme vám zkrácenou verzi víkendového kurzu Víkend s jógou, zaměřeného na sladění mysli, těla a duše. Na semináři zažijete prostor k zamyšlení se o sobě, pohyb i relaxaci s využitím moudrostí a prvků východních filozofií Hathajogy, 5 Tibeťanů, Chi-kungu a meditací. Pohybové a dechové aktivity jsou vhodné pro každého, kdo se rozhodl protáhnout a naučit se dýchat a relaxovat. Není nutná ani předchozí zkušenost s uvedenými styly.

Naše tělo nám vysílá signály ve formě nepohody a bolesti, když nevěnujeme náležitou pozornost rovnováze v pohybu a relaxaci. Bolest nemusí znamenat nemoc, často jde jen o zablokovanou energii v oblasti životně důležitých orgánů.

Tento kurz je příjemnou cestou k nalezení toho, co vám vyhovuje a při pravidelném opakování může přinést požadovaný efekt. Lektorka k vám bude přistupovat s respektem a naučí vás i různá provedení dechových technik, pozic a relaxačních technik podle vašeho momentálního naladění a fyzických možností.

Na konci kurzu si odnesete materiál s přehledem pokynů, z něhož si můžete velmi jednoduše poskládat vlastní sestavu na doma.

Kurz je nabízen také ve víkendové variantě. V případě, že vás kurz zaujal nebo máte zájem o víkendovou verzi, neváhejte kontaktovat Martinu Kočovou, mail: kocova@koucinkakademie.cz, nebo tel. 608 036 102.

Lektorka semináře: Helena Futerová

Místo konání: Tréninkové prostory firmy Koučink akademie, s. r. o., Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, doprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Časový harmonogram: od 9:30 hodin do 17:00 hodin.

Cena: 1 000 Kč - cena zahrnuje kávu, vodu, čaj, bude možnost si doobjednat zdravý oběd (zeleninový salát s kuřecím masem - cena 50 Kč, hradí se v den konání na místě, případně se může zahrnout do faktury, kdo by si přál úhradu bezhotovostně).

Termín: 6. 9. 2020


Reference


Proběhne v termínech:

06.09.2020 (Helena Futerová) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 1 000 Kč bez DPH

Chci se objednat a nehodí se mi žádný termín Přihlásit se

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<