Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Ve vnitřní rovnováze

3 dílný workshop na téma Jak zvládat stres a předejít syndromu vyhoření. Cílem tohoto workshopu je porozumět, co je stres, jak vzniká a jak mu předcházet. Rozvinout svou vnímavost vůči sobě i okolí, umět zaměřit pozornost na klíčové věci a umět ovládat své chování v zátěžových situacích. Předností tohoto workshopu je, že se zabývá jak technikami vnitřní regulace, tak i zacházením s vnějšími vlivy a umožní tak mít věci pod větší kontrolou.

1. modul: Vím, kdo jsem Nový přístup ke starému tématu vám nabízí osvojení několika zásadních principů, díky nimž budete vědět, jak se vyrovnat s pracovním zatížením. Zjistíte si míru pracovního zatížení. Dozvíte se, jak funguje váš mozek na zátěž a jak s ním vědomě zacházet. Budeme se dotýkat velmi často opomíjených a přesto klíčových témat: Já – moje místo – moje role. Naučíte se několika účinným technikám, jak se sebou zacházet, abyste snížili svou hladinu stresu na úroveň, kdy se promění v energii, kterou pak můžete vhodně využít.

2. modul: Vím, s kým jsem Díky novým poznatkům z psychologie, neurobiologie a systemiky vám zprostředkujeme komplexní pohled na vztahy, jejich dynamiku a zákonitosti. Dozvíte se, jaké jsou základní vztahové role, jak ve vztazích fungují a jak s nimi vést konstruktivní rozhovor. Naučíte se, jak předcházet negativní a konfliktní komunikaci a tím snižovat hladinu stresu. Osvojíte si další efektivní techniky uvolňování.

3. modul: Vím, co mám dělat V závěrečném modulu se budeme zabývat tím, jak mít svůj stres „pod kontrolou“, když máme věci kolem sebe „pod kontrolou“. Naučíte se, jak mít větší vliv na vaše pracovní prostředí a vaši práci. Budeme společně nacházet různé podpory našeho klidu, spokojenosti a učit se, jak být v pracovním dění tzv. „na vlně“. Nebudou chybět ani jednoduchá aktivizační a zklidňující cvičení, která se dají provádět přímo na vašem pracovišti.

Délka trvání každého modulu:

1. den od 9 hodin do 17 hodin

Moduly na sebe navazují, je tedy žádoucí absolvovat je postupně.

Lektor: Jiří Šmejkal, ACC

Kdy: termíny budou vypsány dle zájmu

Kde: Akademie Libchavy v Horních Libchavách u Ústí nad Orlicí.

Cena: 4 500 Kč bez DPH/1 modul, v ceně je zahrnuto stravování po celý den a materiály.


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<