Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Firemní systemika

Systém je jako organismus - aby byl výkonný, musí být zdravý a vyrovnaný. Aby byl zdravý, musíme o něj pečovat. Naučme se znát jeho zákonitosti a využívat je v prospěch svůj i své firmy.

Systém = jakýkoli celek složený z částí, které mezi sebou mají nějaké vztahy firma, tým, rodina, zákazníci, zaměstnanci, dodavatelé, člověk a jeho vnitřní svět

Co je systemika?

Každý systém se neustále mění, nikdy neustane. Proto je dobré se mu věnovat průběžně. Práce se systemickými principy pomáhá všude tam, kde je systém oslabený, nevýkonný, pod přílišným napětím. Systemika přináší hlubší vhled, objevuje skryté příčiny problémů a nastíní zdravá a dlouhodobě stabilní řešení.

Žádné filozofování, ale systemika využitelná v praxi

Jaká témata systemika řeší?

Jak k systemice přistoupit?

OTEVŘENÝ KURZ

Kurz funguje jako otevřená dílna, na které se můžete přinést vlastní téma k řešení, nebo se připojit k ostatním a na praktických příkladech poznat, jak systemika funguje. Na kurzu potkáte lidi z různých firem, kteří vás mohou inspirovat svým pohledem na věc.

INDIVIDUÁLNÍ SYSTEMICKÁ PRÁCE

Máte jasné konkrétní téma k řešení? Průvodce se vám bude věnovat individuálně, probere s vámi principy systemiky a společně proniknete do jádra problému. Cílem není jednorázové řešení z venčí, ale vaše schopnost systemicky nahlížet na podobné jevy a nacházet dlouhodobě udržitelná východiska.

Délka trvání otevřeného kurzu:  4x 1 den - vždy od 9hod do 17hod

Kdo vás může provázet:

Kouč: Eva Mohauptová, PCKA, PCC (Praha i Libchavy)

Kouč: Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC (Libchavy)

Kouč: Jiří Šmejkal, ACC (Praha i Libchavy)

Kde: V tréninkovém centru Koučink akademie v Horních Libchavách č.p. 127 u Ústí nad Orlicí, nebo v Konferečním centru GreenPoint, s.r.o, na adrese Dvouletky 529/42, Praha 10.

Cena: Libchavy i Praha - 4500 Kč bez DPH/1 den výcviku, v ceně je zahrnuto občerstvení a materiály.


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<