Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Spirálová dynamika - Spirála života

Jsme různí. To je příležitost, nikoli překážka

Spirálová dynamika popisuje různé principy, z nichž se skládá naše osobnost.

Které jsou vám bližší a které potřebujete rozvíjet?

Rád vystupuji z komfortní zóny. Motivuje mě výzva, baví mě silný fyzický zážitek. Potřebuji kontakt s instinkty, přírodou, se zemí.

Dělá mi dobře sounáležitost a přijetí. Rád lidi stmeluji, potřebujeme patřit k sobě. Někdy dělám velkou mámu. Mám rád rituály (přivítání, loučení, potlesk, ocenění).

Potřebuji vést skupinu, rád jsem největší. Podporuji soutěživost a dravost. Chci ostatní přesvědčit. Je pro mě důležitý osobní rozvoj a sebeprosazení.

Mám rád systém a scénář. Správný plán a dobré načasování je základem. Hlavní hodnotu má pro mě pravda.

Baví mě hravost a individuální tvorba, pracuji instinktivně. Rád sdílím přístupy a názory s různými lidmi. Změna je život, a to mě inspiruje.

Rozvíjím tvoření ve skupině a pospolitost. Využívám jedinečnosti každého pro skupinu a vyšší smysl. Celek má pro mě větší význam než součet jeho dílů.

Jak získat nadhled?

Pracujte s principy spirálové dynamiky aktivně. Lépe porozumíte sobě i ostatním a budete spolupracovat efektivněji.

Co je spirálová dynamika?

Naše chování, jednání a rozhodování ovlivňují hodnotové rámce. Jsou zdrojem motivace, názorů a reakcí na situace kolem nás. Spirálová dynamika je teorie hodnotových systémů. Popisuje, jak se vyvíjelo lidstvo a jak se vyvíjí jednotlivec. Podle ní na sebe jednotlivé vzorce chování navzájem navazují spirálovitě – s každou další úrovní pracujeme se všemi předchozími úrovněmi.

Pracujte se svou spirálou

Se svou vlastní spirálou můžeme pracovat i záměrně – uvědomte si jednotlivé úrovně, rozvíjejte je a využijte zdroje, které má každý z nás k dispozici.

Kurz Spirála života

2,5denní zážitkový kurz přináší vhled do spirálové dynamiky a inspiraci, jak pracovat s hodnotami vlastními, rodinnými, hodnotami vašeho týmu, firmy, organizace či společnosti jako takové. Kurz funguje také jako silný stmelující zážitek pro pracovní týmy.

Pochopte sebe i ostatní

Díky spirálové dynamice zjistíte, co všechno ovlivňuje náš rozhodovací rámec, a lépe porozumíte:

Ohlédněte se

S odstupem 1 až 3 měsíců na kurz Spirála života navazuje jednodenní až jeden a půl denní setkání (dle domluvy skupiny). Zreflektujte, co jste se na kurzu naučili, a vědomě uchopte zážitky a poznání, které vás od té doby potkaly.

Lektor programu:

Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC 

Kde: V tréninkovém centru AKADEMIE Libchavy v Horních Libchavách č.p. 127 u Ústí nad Orlicí

Cena: 10000 Kč bez DPH/2,5 dne, v ceně je zahrnuto občerstvení, materiály a ubytování ve společných prostorách

Termín konání:  2,5 denní výcvik, začíná se první den v 18:00 hodin, další dny jsou vždy od 9:00 do 17:00 hodin. V letošním roce jsou naplánované termíny pouze pro uzavřené firemní skupiny.

Ubytování: v případě vícedenních kurzů nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou  masivní dřevěné postele včetně kvalitních matrací, prostěradla, polštářky kompletní ložní prádlo vč. povlečení, cena je součástí kurzu. Další možností je ubytování v nově postavených apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem, při obsazení apartmánu 3 a více lidmi, pak je cena 350 Kč + DPH/noc/osoba. Účastníci si hradí sami..

 

Více informací a přihlášení na našem novém webu.


Reference


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<