Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Supervizní setkání koučů

Setkání pro všechny kouče, kteří chtějí kultivovat svůj styl a vědomě na sobě pracovat.

Kdo vás bude provázet?

 

Jiří Šmejkal, ACC

Eva Mohauptová, PCKA, PCC

Kdy: 1x za dva měsíce, střídat se budou setkání v Libchavách a v Praze, vždy od 9:00 do 17:00 hodin, konkrétní termíny budou domluveny až po Ochutnávce, předpoklad je jaro 2019

Ochutnávka programu v Praze: bude vypsána dle zájmu - kontaktujte nás

Místo konání: Tréninkové prostory Akademie Libchavy, Horní Libchavy 127 u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem), nebo prostor v konferenčním centru GreenPoint, na adrese Dvouletky 529/42, Praha 10 - Skalka.

Cena: 3000 Kč bez DPH/den, v ceně jsou zahrnuty materiály + celodenní občerstvení.

Ubytování: nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou nové dřevěné postele, prostěradla, polštářky a ložní prádlo vč. povlečení. Cena je 320 Kč + DPH/noc. Další možností je ubytování v nově postavených apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). Ubytování si hradí každý sám. Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem a cen 350 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 3 lidmi.

 


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<