Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Interní trenér

Co je víc než umět? Umět předat know-how.

Co kurz přinese?

Zkušeným zaměstnancům příležitost a novou odbornost.

Nováčkům motivaci a know-how.

Firmě úsporu a kvalitní odborníky.

Zkušené zaměstnance si každá firma střeží jako oko v hlavě. Dejte jim najevo, že jsou pro vaši firmu důležití. Vychovají vám další odborníky.

Proč se firmě vyplatí interní trenéři?

 

Umět ale ještě neznamená umět předat

Zkušený pracovník zná firmu, její potřeby, provoz a skvěle ovládá svou profesi. Umí to vše ale předat služebně mladším kolegům? Dokáže vysvětlit odborné informace a procesy dostatečně srozumitelně?

4 dny, které udělají z odborníka skvělého učitele

Kurz Interní trenér se skládá z pěti jednodenních modulů, mezi kterými je vždy 4–6 týdnů rozestup. Co se v něm naučíme?

1. den – Role interního trenéra, pravidla pro interní trénink Vysvětlíme si, jaké jsou kompetence interního trenéra a jak je úspěšně naplňovat, jak nejlépe specifikovat tréninkové potřeby, jak vypadá kvalitní zadání pro trénink a v čem spočívá síla otevřených otázek a jak poskytovat trénovanému zpětnou vazbu.

2. den – Práce s instrukcemi, zásady jasné komunikace Učíme se, jak vyhledávat informace a připravovat vlastní manuály, jaké jsou 4 kroky správného instruování, jaký je význam klíčových slov a principy komunikace v interním tréninku – (umění sdělit, prezentovat, zaujmout) a jak poznat správný postup při školení od nesprávného.

3. den – Využití různých metodik Projdeme si, jak vytvářet prostředí důvěry a motivovat, jak vnímáme informace (4 modely učení se), jak se vypořádat s rušivými elementy v tréninku, včetně školení za plného provozu a jak trénink hodnotit nejen pomocí formulářů.

4. den – Budování kvalitních vztahů trenér – trénovaný Objevujeme, jak používat empatii a individuální přístup jako cestu k efektivnímu osvojení poznatků, k proaktivitě a požadovanému výkonu, jaké typy konfliktů hrozí a jaké je jejich řešení a jak motivovat trénované k maximálnímu výkonu.

Pro koho je kurz určen:

Kurz pro interní trenéry je užitečný každému, kdo má za úkol zaučovat, proškolit, instruovat, zkrátka inspirovat další osoby ve firmě – tedy vedoucím středisek, mistrům, specialistům na bezpečnost, kvalitu, obchod, procesní inženýrství, odborníkům na interní zaškolování dělníků apod.

Více informací a přihlášení na našem novém webu.


Reference


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<