Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Nenásilná (efektivní) komunikace (NVC)

V tomto dvoudenním kurzu se účastníci seznámí s efektivní komunikací, která se úspěšně využívá po celém světě.

První den se účastníci seznámí s metodou ve čtyřech krocích - pozorování, pocity, potřeby, prosba, a jak s těmito kroky zacházet v procesu komunikace. Pro porozumění určitých komunikačních mechanismů budou součástí kurzu krátké vstupy z oborů neurologie a psychologie a jejich praktické dopady, které si účastníci vyzkouší.

Druhý den je zaměřený na upevňování metody přes modelové situace, jejichž zaměření určí případy, které si účastníci přinesou.

Kurz je prakticky orientovaný na zvládnutí metody NVC, tak aby jí mohli účastníci ve svém osobním i pracovním životě používat a dál rozvíjet.

Seminář je vhodný pro všechny lidi, kteří chtějí ve své profesi i osobním životě změnit svůj zaběhlý způsob komunikace.

Lektor programu: Jiří Šmejkal, ACC

Termín konání: bude vypsán dle zájmu

Místo konání: Tréninkové prostory firmy Koučink akademie, s. r. o., Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Časový harmonogram: začínáme v pátek v 18:00 hodin (zahájení a seznámení účastníků) do cca 20:00 hodin, v sobotu se pracuje od 9:00 do 18:30 hodin a v neděli od 8:00 do 15:30 hodin

Cena: 3500 bez DPH (4 235 vč. DPH) za dvoudenní setkání, v ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení a ubytování ve společných prostorách Akademie Libchavy.

Ubytování: nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou dřevěné postele včetně veškerého ložního prádla a osušky. Tato možnost je součástí ceny kurzu. Další možností za příplatek je ubytování v apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). To si již hradí každý sám. Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem a cena 350 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 3 lidmi.


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<