Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Situační vedení - 5 stylů, jak vést lidi

Řídíte lidi? A řadíte?

Ke skvělému řízení nestačí sedět za volantem. I ke skvělému vedení lidí potřebujete umět řadit. Adekvátně vybírat styl vedení podle situace, člověka, kontextu. Víte, kdy který přístup použít?

Jak přepínat mezi styly vedení

Správná volba stylu vedení podle konkrétní situace šetří čas, eliminuje chyby a přináší radost z fungujícího systému. Pojďme prohloubit a trénovat, co už umíte, a propojit všechny metody ve funkční celek.

Situační vedení pro pokročilé

Vyberte si ze 7 jednodenních kurzů právě ty, které doplní váš styl vedení o další metody a pohledy.

7 kurzů, díky kterým se naučíte řadit

1. Přikazování a instruování

Když není nad čím diskutovat, řekněte to jasně. Ať podřízení přesně věcí, co po nich chcete a jaký je postup. Je to účinné a předchází to nepochopení. Naučte se přikazovat a instruovat kultivovaně a pozitivně.

2. Inspirování

Předávejte zkušenosti a know-how příběhem. Tomu každý člověk přirozeně rozumí. Zjistíte, jak ostatní inspirovat tím, co už se odehrálo - na konkrétních příkladech ze života.

3. Delegování a vnitřní motivace

Nestačí předat zodpovědnost. Je třeba také vědět, proč něco děláme. Osm stupňůp k vítězství, které vyhraje váš podřízený, a vy si oddechnete.

4. Citlivá práce s převodovkou - učíme se řadit

Jaký rychlostní stupeň řadíte nejčastěji? Jak rychle to jede? Jaké jsou otáčky motoru? Naučte se vědomě volit styl vedení a rozpoznávat, kdy a na koho bude který platit nejvíc.

5. Náročné rozhovory

Jaký rozhovor vás děsí? A jaký je pro vás výzva? Na konkrétních příkladech zažijete, jak zvládnout konflikt, manipulaci, rezignaci či emočně vypjaté rozhovory.

6. Bilanční rozhovory koučovacím způsobem

Udělejte z výročního setkání významný nástroj systematického vědomého vedení lidí. Zkuste bilanční rozhovor koučovat.

7. Koučování na chodbě

Chodba a kuchyňka jsou klíčovými místy pro firemní kulturu. Pokud umíte dobře koučovat své kolegy, snadno vyřešíte lecjaké problémy. Stačí pár minut. Rychle, efektivně, prakticky.

Všechny kurzy se hodí především pro absolventy programu Manažer koučem.

Délka trvání: 7x 1 den - vždy od 9hod do 17hod

Cena: 4500 Kč + DPH/1 kurz

Kouč: Eva Mohauptová, PCKA, PCC 

Eva Mohauptová je koučka a průvodkyně vědomým podnikáním. Říká, že pracovní tým je jako zoologická, a ví, že aby byl člověk úžasný, nemusí být dokonalý.

Vyberte si podle svého....

Projděte všemi sedmi kurzy a nebo si vyberte ty, které jsou pro vás nejaktuálnější. Právě sestavujeme skupiny pro jednotlivé kurzy, proto napište nebo zavolejte Zitě, pomůže vám s rezervací a přihláškou a zodpoví všechny vaše dotazy a individuální požadavky.

Zita Krčálová manažerka pro komunikaci se zákazníky tel.: +420 775 552 225,

e-mail:krcalova@koucinkakademie.cz.  


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<