Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Žena ve všech svých podobách IV. – Vnitřní síla ženy - 2,5 denní víkendový seminář

Co si odnesete ze semináře:

Když žena není zcela přirozená, často přejímá vzory, které vidí kolem a ne ty, jaké v sobě cítí. Zdravá a přirozená žena stále hledá své ženství kdekoli, v každé situaci. A to i tehdy, kdy je na chvíli nucena okolnostmi volit chování z mužského aspektu. Prozkoumáte svůj vnitřní i vnější prostor a to je cesta jak v sobě natrvalo uzdravit svoji krásu, svobodu, intuici, vědomí, energii a bezpodmínečnou lásku. STANETE SE VĚDOMOU, ZÁŘÍCÍ A OSOBITOU ŽENOU.

Lektorka pracuje na hluboké intuitivní úrovni, naslouchá ženám a vnímá, co říkají a potřebují právě teď a tady posílit a získat. Stanete se tak spolutvůrkyní programu a díky tomu je každý víkend originální.

Náplň semináře podporuje dohodu „Neberte si věci osobně“:

- setkáme se se svým „mladším já“ a naučíme se jak se vzájemně inspirovat

- pochopíme, jaký je rozdíl mezi vnitřní silou falešnou a pravou (zdroj Osho, Bhagat)

- zaměříme se na dopady našeho jednání z pravé a falešné síly do okolí

- natrénujeme přijímání a dávání kvalitní zpětné vazby

– jak se správně ptát, jak požádat o pomoc, jak bez obav a s respektem odmítnout

- budeme hledat cesty k odbourávání strachů ze snění, z konfliktu, ze selhání a ztráty jistot

- naučíme se jak vyvažovat naše dávání a přijímání - vyživíme naše ženství propojením všech předchozích zkušeností a zážitků

- uvidíme ženské aspekty z dalších úhlů pohledů

- panem Disneym se necháme inspirovat jak posilovat osobní či pracovní vize

- a jako vždy budeme společně tvořit, radovat se, tančit, sdílet zkušenosti, smát se a možná i plakat a díky tomu uvolňovat zbývající napětí v těle i mysli (pokud tam ještě vůbec nějaké je)

A opět nás budou provázet Oshovy a Súfijské meditace, východní styly cvičení, dýchání, čištění čaker, čímž prohloubíme schopnost napojit se na svůj vlastní zdroj síly a energie

Seminář je součástí 4 modelového kurzu, který tvoří komplex osobního rozvoje ženy. Je-li právě nyní toto vaše osobní téma, je možné ho absolvovat samostatně s rizikem, že absolventky předchozích tří modulů se vám mohou zdát víc samy sebou.

Lektorka programu: Helena Futerová a její hosté

Délka trvání programu: 2,5 dne (pá 18-20 hod, so 9-16 hod, ne 9-15 hod)

Kdy: 8.-10.9.2017

Místo konání: Tréninkové prostory firmy Koučink akademie, s. r. o., Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Cena: 3 500 Kč + DPH/osobu (4 235 Kč vč.DPH), v ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení + ubytování ve společných prostorách Akademie.

Ubytování: v případě vícedenních kurzů nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou nově ušité matrace, prostěradla, polštářky kompletní ložní prádlo vč. povlečení, cena je součástí kurzu. Další možností je ubytování v nově postavených apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem, při obsazení apartmánu 3 a více lidmi, pak je cena 350 Kč + DPH/noc/osoba. Účastníci si hradí sami.


Reference


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<