Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Ochutnávka k programům: Co takhle jít cestou improvizace - PRO HR

Ve firmách je v současné době stále více vyžadována schopnost sponntální reakce na nečekané situace, kreativita, inovace a schopnost poradit si v nově nastalé situaci s tím, co je zrovna k dispozici. A to přesně je improvizace. Improvizovaet neznamená nepřipravovat se. Jen zkušený a skvěle připravený člověk dokáže využít plně všech zdrojů a improvizovat, pokud se situace vyvíjí jinak, než předpokládal. Umět improvizovat znamená nenechat se zaskočit nenadálou situací, umět se s ní vyrovnat v kllidu, s nadhledem a lehkostí.

Trénink improvizace cílí na situace, kdy se věci navzdory vynikající přípravě a kvalitnímu plánu začnou vyvíjet jinak, než se předpokládalo. V takové situaci je potřeba dokázat pohotově reagovat, umět si poradit a nenechat se zaskočit. Metoda aplikované improvizace rozvíjí schopnost spolupráce, tvořivost, důvěru a podporu mezi členy týmu. Učí život brát více jako hru a přináší do něj smích radost. Díky tomu, že využívá principy, nástroje a metody vytvořené v kontextu divadelní, hudební či taneční improvizace, jsou tréninky založené na této metodě hravé, zábavné a plné radosti a spontánní tvořivosti. Aplikovaná improvizace je velmi účinný nástroj rozvoje ve světě pro různé oblasti.

Na jaká témata je konkrétně ochutnávka zaměřena?

Konkrétní oblasti, které je možné rozvíjet technikami aplikované improvizace a kterým se budeme věnovat na ochutnávce

• týmová spolupráce

• týmová kreativita

• postoj k chybám

• efektivní komunikace

• kreativita, rozvoj a podpora nápadů

• prezentační dovednosti

• koncentrace, soustředění, bytí tady a teď

• pohotové reakce na nečekané situace

Termín:

bude vypsán dle zájmu

Lektorka programu: Simona Trávníčková

Místo konání: Tréninkové prostory firmy Koučink akademie, s. r. o., Horní Libchavy 127, Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem), v Praze se Ochutnávka uskuteční v konferenčním centru GreenPoint, adresa je Dvouletky 529/42, Praha 10.

V Brně ochutnávka proběhne na adrese: Jihomoravské inovační centrum (JIC), Purkyňova 649/127, Brno-Medlánky

Cena: ochutnávka je zdarma, k dispozici vám dáme materiály a drobné odpolední občerstvení


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<