Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Rozum a cit

Rozum a cit je sebepoznávací program pro nezadané, kteří chtějí přijít na to, jak najít ideální protějšek.

Věříme, že existuje skupina nezadaných lidí, kteří se nespokojí s nabídkou stávajících seznamek a hledají něco jiné. Projekt, ve kterém se dozví něco o sobě a o tom, jak to se vztahy mají a kam by rádi směřovali.

Projekt stojí na třech pilířích:

1. dvě setkání s koučem/koučkou, která Vám pomůžou nají své vlastní téma,

2. 2,5 denní seberozvojový kurz plný poznání ve společnosti dalších nezadaných lidí,

3. vstup do databáze, kde budou nezadaní lidé, kteří se účastní tohoto projektu. Zde se budou moci poznat mezi sebou a propojit se.

V průběhu kurzu: získáte sebereflexi na to, jak se vidíte/vnímáte a jak působíte na druhé pohlaví, získáte vhled do mužského/ženského světa skrze společné partnerské tvoření, odnesete si vizi - koho vlastně hledáte, komu chcete vytvářet prostor vedle sebe a 1. krok ke změně.

Je to pro vás? Nebo pro někoho z vašeho okolí?

Podívejte se na web: http://rozumemnebocitem.cz/

A v případě zájmu se můžete ozvat na: poznejtese@rozumemnebocitem.cz, tel. +420 724 979 848

Lektoři semináře: Helena Futerová a Zdeněk Štěpánek

Místo konání: Tréninkové prostory firmy Koučink akademie, s. r. o., Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, doprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Časový harmonogram: od pátka 17:00 hodin do neděle cca 16:00 hodin

Cena: 7 865 Kč - cena zahrnuje 3 pilíř viz výše, v rámci víkendového kurzu občerstvení a ubytování ve společných prostorách Akademie Libchavy.

Termín: bude vypsán podle zájmu účastníků

Ubytování: nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou masivní dřevěné postele, vč. ložního prádla. Další možností je ubytování v nově postavených apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). To si již hradí každý sám. Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem a cen 350 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 3 lidmi.


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<