Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Rozum a cit

Rozum a cit je sebepoznávací program pro nezadané, kteří chtějí přijít na to, jak najít ideální protějšek.

Věříme, že existuje skupina nezadaných lidí, kteří se nespokojí s nabídkou stávajících seznamek a hledají něco jiné. Projekt, ve kterém se dozví něco o sobě a o tom, jak to se vztahy mají a kam by rádi směřovali.

Projekt stojí na těchto pilířích:

1. 2,5 denní seberozvojový kurz plný poznání ve společnosti dalších nezadaných lidí,

2. vstup do databáze, kde budou nezadaní lidé, kteří se účastní tohoto projektu. Zde se budou moci poznat mezi sebou a propojit se.

V průběhu kurzu: získáte sebereflexi na to, jak se vidíte/vnímáte a jak působíte na druhé pohlaví, získáte vhled do mužského/ženského světa skrze společné partnerské tvoření, odnesete si vizi - koho vlastně hledáte, komu chcete vytvářet prostor vedle sebe a 1. krok ke změně.

Je to pro vás? Nebo pro někoho z vašeho okolí?

Podívejte se na web: http://rozumemnebocitem.cz/

A v případě zájmu se můžete ozvat na: poznejtese@rozumemnebocitem.cz, tel. +420 724 979 848

Lektoři semináře: Helena Futerová a Martin Halama, část semináře lektoruje i Zdeněk Štěpánek

Místo konání: Tréninkové prostory firmy Akademie Libchavy, s. r. o., Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, doprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Časový harmonogram: od pátka 17:00 hodin do neděle cca 16:00 hodin

Cena: 4 500 Kč + DPH - cena zahrnuje 2 pilíř viz výše, v rámci víkendového kurzu občerstvení a ubytování ve společných prostorách Akademie Libchavy.

Termín: 8. - 10. 11. 2019

Ubytování: nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou masivní dřevěné postele, vč. ložního prádla. Další možností je ubytování v nově postavených apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz). To si již hradí každý sám. Apartmány jsou ideální pro ubytování po 2 lidech. Cena - 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí, 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem a cen 350 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 3 lidmi.


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<