Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Fit pro sebe, fit v kanceláři

Je pro vás důležité cítit se fit i při sedavém zaměstnání? Chcete si umět sami sestavit jídelníček? Chcete kloubit výživu, rodinu, koníčky? Jednodenní seminář s aktivním zapojením účastníků, vám ukáže cestu od teorie do praxe, jak si jednoduše postavit vhodný jídelníček, jak cvičit i v kanceláři, aby záda nebolela. Někdy stačí jen docela málo.

O čem kurz je?

Jednodenní workshop vás provede džunglí stravování. Zjistíte, co jsou jen módní trendy, čemu věřit a kde hledat ověřené a validní informace. Proč zdravě jíst, jak dodržet rozumné stravování na cestách, návštěvách? Dozvíte se. Budete si sami tvořit jídelníček z vašich oblíbených jídel, hledat souvislosti mezi frekvencí jídla a vaší koncentrací, pozorností a výkonností. Budete mít možnost naučit se protahovací a kompenzační cviky vhodné do kanceláře. Pro každého najdeme vhodnou pohybovou aktivitu. Pít raději před jídlem nebo až po něm? I na tuto otázku najdete odpověď. Nedílnou součástí programu je i zdravá svačina. Nabídneme vám nejen teoretické poznatky, ale především prožité zkušenosti. Jídlo je přece radostí života, tak proč se trápit dietami.

Co získáte?

Nadhled nad problematikou stravování bez mýtů a polopravd.

Sestavíte si jídelníček na několik dnů. 

Zvládnete time management – budete vědět, jak to všechno zvládnout.

Získáte inspiraci, jak si udržet stálou váhu.

Dodáte si denní dávku endorfinů – budeme se společně trochu hýbat.

Nebudete na to sami, pokud budete chtít, budeme to skupinově sdílet.

LEKTORKA: Pavlína Žďárková - vystudovala analýzu potravin a s vlastní rodinou se pro ni stalo zdravé stravování ještě důležitější. Jako bývalá manažerka ví, jaké změny jsou ve firmách reálné a jak může být lepší zdraví zaměstnanců firmě užitečné.

Kde: V prostorách Akademie Libchavy v Horních Libchavách u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Časový formát výcviku: od 9:00 do 17:00 hodin 

Kdy: termín bude vypsán dle zájmu

 

Cena: 2500 Kč + DPH 


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<