Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Nový rozměr

Připravili jsme pro Vás jednodenní workshop, kterým Vás bude provázet Raymond van Driel (Nizozemí) a Simona Trávníčková z Akademie. Workshop bude v angličtině s překladem. Na workshopu budete moci zažít, jak metoda aplikované improvizace funguje a k čemu může být užitečná vám a vašim týmům na cestě ke spokojené a výkonné firmě.

Na workshopu se zaměříme na rozvoj těchto klíčových dovedností:

 

Naše pozvání přijal Raymond van Driel z Nizozemí, mezinárodní facilitátor, kouč, lektor v oblasti leadershipu, spolupráce, kreativity a inovací. Je členem vedení mezinárodní organizace International Applied Improvisation Network, kde rozvíjí metodu aplikované improvizace pro užití v práci a businessu. S těmito nástroji pracoval na kurzech například pro Pixar, Google, CERN, Apple a univerzity v Harvardu, Stanfordu, Maastrichtu.

Proč jsme Raymonda van Driela pozvali?

Protože metoda aplikované improvizace je unikátním nástrojem pro uvědomění postojů a trénink dovedností nezbytných pro život a business ve 21. století, v době 4. průmyslové revoluce.

Svět a práce již dávno nefunguje na zaručených postupech, jistotách. Dnes se děti ve školách připravují na povolání, která zatím ani neexistují. Konkrétní znalosti a dovednosti, které budou v budoucnosti potřebovat pro práci, zatím často ani nejsou známy. Kdysi dlouhodobě fungující plány neustále podléhají změně. Trvání na jistotě, přesnosti, jednání přesně podle stanovených pravidel přestává stačit. Namísto toho je stále podstatnější flexibilita, schopnost se učit novým věcem, otevřenost změnám a novým nápadům.

Podle výzkumu Světového ekonomického fóra z roku 2016 ohledně nejdůležitějších dovedností pro pracovní trh v roce 2020 zaujímají první tři místa následující dovednosti Komplexní řešení úkolů, kritické myšlení a kreativita. Ta se v přehledu dovedností nezbytných v roce 2015 objevovala až na 10. místě. A emoční inteligence, která v roce 2020 zaujímá šesté místo, v roce 2015 mezi top 10 nebyla vůbec. Pro práci v době 4. průmyslové revoluce budou mnohem potřebnější sociální dovednosti jako emoční inteligence, spolupráce, přesvědčování a schopnost učit ostatní bude mnohem důležitější než samotné technické dovednosti, na jejichž rozvoj je dnes často kladen důraz.

 Aplikovaná improvizace se pro rozvoj těchto a dalších dovedností používá v řadě světově úspěšných firem (Google, CERN, Pixar, Apple) a v polovině nejlepších MBA škol ve světě (Stanford, London Business School, Harvard and INSEAD). Díky tréninku metodami aplikované improvizace se dokážeme připravit na budoucnost, kde sociální dovednosti budou kíčem k úspěchu.  

Články a reference najdete na stránkách projektu https://www.novyrozmer.cz/reference.

 

Ochutnávky: Brno, Praha

Termíny a přihlášení na webových stránkách projektu: https://www.novyrozmer.cz/


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<