Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Cesta vnitřní proměny - Mužský a ženský princip

Komu je kurz určen?

Kurz je určen všem, kteří se rozhodli pokračovat po třívíkendové nástavbě v otevřené cestě k sebepoznání, kteří chtějí na sobě dál pracovat, začít psát svůj nový příběh. Dále je určen těm, kdož se potřebují v životě zastavit a nadechnout, kteří cítí, že potřebují nad něčím popřemýšlet, něco změnit, i když možná ještě nevědí co, vydat se na novou cestu, i když ještě neví, kudy vede.

O čem kurz je?

Každý z nás v sobě nosí svého vnitřního muže a vnitřní ženu. Jsou naší součástí, jsou naším zdrojem a jejich přijetí, komunikace s nimi, jejich projevování v běžném životě je podmínkou pro hezké vztahy s ostatními, s druhým pohlavím, ale hlavně s přijetím sebe a rozvojem a integrací své osobnosti. Když jednu z částí nepřijímáme, nepřijímáme ani na venek buď ostatní muže či ženy. Někdy si to ani neuvědomujeme, někdy však ve skrytu duše tušíme, že druhou stranu nepřijímáme, chtěli bychom někoho měnit, chtěli bychom někoho ovládat nebo dovolíme, aby nás ovládali jiní. Toto vše a další témata skrývá seminář vnitřní žena, vnitřní muž. Jde o to přijmout tyto dvě kvality pro každého z nás. Integrovat je, podpořit je, aby spolupracovaly na smysluplném životu. Každá z častí má pro nás neskutečnou cenu a my se budeme učit, jak se s nimi potkat, jak je využívat, jak je naučit spolupracovat ke spokojenému smysluplnému životu, naplněném skutky a klidem. Teprve skrze pochopení a prožití kvalit vnitřního muže a vnitřní ženy může dojít k přijetí a integraci i do běžného života. Důležité je poznat, jakým “jazykem” ke mě můj vnitřní muž a žena hovoří a nacházet tak společný tanec vedení a následování, plynutí a řádu, pevnosti a odevzdání. Budeme také zkoumat, jak to vypadá, když je jedna část “větší” nebo “menší” než ta druhá, jak se to může projevovat v našich vztazích a běžném životě a společně nacházet rovnováhu tak, aby se vnitřní žena i muž stali naším plnohodnotným zdrojem lásky a učení.

 

Lektoři programu:

Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC

Barbora Zemanová 

 

Délka trvání programu:  2,5 dne (v pátek začátek v 18:00, v neděli ukončení v 16:00)

Místo konání: Tréninkové prostory firmy AKADEMIE Libchavy, s. r. o., Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Cena: 4.800 Kč, v ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení + ubytování ve společných prostorách Akademie.

Ubytování: nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou dřevěné postele vč. veškerého ložního prádla a osušek. Další možností je ubytování v apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz), případně v dřevěných sroubcích. To si již hradí každý sám. Cena apartmánů i sroubků je stejná - 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem, 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí a cena 350 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 3 lidmi.


Reference


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<