Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Cesta vnitřní proměny - Vnitřní dítě

Komu je kurz určen?

Kurz je určen všem, kteří se rozhodli pokračovat po třívíkendové nástavbě v otevřené cestě k sebepoznání, kteří chtějí na sobě dál pracovat, začít psát svůj nový příběh. Dále je určen těm, kdož se potřebují v životě zastavit a nadechnout, kteří cítí, že potřebují nad něčím popřemýšlet, něco změnit, i když možná ještě nevědí co, vydat se na novou cestu, i když ještě neví, kudy vede.

O čem kurz je?

Tak jako vnitřní žena a vnitřní muž je pro nás zdrojem, stejně tak je zdrojem naše vnitřní dítě. Tato část, která je velmi radostná, kreativní, má ráda život a je plně napojená na něco, co nás přesahuje. Objevení a setkání s vnitřním dítětem nás může podpořit na cestě v každodenním životě. Integrovat, kontaktovat se skrze prožívání, popovídat si, spojit se, obejmout se. Někdy jsme se o toto dítě nestarali nebo jsme na něj nezaměřovali pozornost nebo jsme na něj zapomněli. Na setkání ho budeme hledat, propojovat se s ním a čerpat energii do našeho života. Můžete nalézt tu nejmoudřejší část v nás, která vytváří život bohatším, pevnějším, ladnějším a veselejším. Setkání s vnitřním dítětem je o radosti a tvořivosti a bytí v přítomném okamžiku. Je to naše vnitřní božské dítě, které nás učí projevovat to, co jsme si kdysi dávno přáli projevit a být autentičtí. Tato část v nás se mohla na nějakou dobu schovat, mohli jsme na ni zapomenout, ale důležité je vědět, že naše vnitřní dítě je nezlomitelné. Navždy propojené se zdrojem života a naprosté spontaneity.

 

Lektoři programu:

Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC

Barbora Zemanová 

 

Délka trvání programu: 2,5 dne (v pátek začátek v 18:00, v neděli ukončení v 16:00)

Místo konání: Tréninkové prostory firmy AKADEMIE Libchavy, s. r. o., Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

Cena: 4.800 Kč +DPH v ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení + ubytování ve společných prostorách Akademie.

Ubytování: nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou dřevěné postele vč. veškerého ložního prádla a osušek. Další možností je ubytování v apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz), případně v dřevěných sroubcích. To si již hradí každý sám. Cena apartmánů i sroubků je stejná - 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem, 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí a cena 350 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 3 lidmi.


Reference


Proběhne v termínech:

Vnitřní dítě 24.04.2020 - 26.04.2020 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 800 Kč bez DPH , OBSAZENO

Chci se objednat a nehodí se mi žádný termín Přihlásit se

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<