Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Cesta vnitřní proměny - Spirálová dynamika

Komu je kurz určen?

Kurz je určen všem, kteří se rozhodli pokračovat po třívíkendové nástavbě v otevřené cestě k sebepoznání, kteří chtějí na sobě dál pracovat, začít psát svůj nový příběh. Dále je určen těm, kdož se potřebují v životě zastavit a nadechnout, kteří cítí, že potřebují nad něčím popřemýšlet, něco změnit, i když možná ještě nevědí co, vydat se na novou cestu, i když ještě neví, kudy vede.

Setkání a výcvik je postaven na prožitcích, aby to každému dovolovalo odnést si to „své“ - svůj posun, své pochopení, své informace, které mu pomohou měnit sebe a lépe vnímat své okolí, podřízené, rodinné příslušníky. Prostě své okolí. Odkryjete možnosti, jak posilovat svoji vnitřní sílu, stabilitu a rozvíjet nadhled při práci s lidmi.

 

Lektor programu: Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC 

 

Délka trvání programu: 2,5 dne (v pátek začátek v 18:00, v neděli ukončení v 16:00)

 

Místo konání: Tréninkové prostory firmy AKADEMIE Libchavy, s. r. o., Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí (možná pohodlná doprava vlakem, přeprava z nádraží je do výcvikového střediska zajištěna autem).

 

Cena: 4.800 Kč +DPH v ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení + ubytování ve společných prostorách Akademie.

 

Ubytování: nabízíme ubytování v našich prostorách, přímo ve výcvikovém středisku, kde jsou na spaní 2 místnosti, tzv. "sluneční ložnice" - k dispozici jsou dřevěné postele vč. veškerého ložního prádla a osušek.

Další možností je ubytování v apartmánech přímo ve školicím areálu (www.apartmanynavrsku.cz), případně v dřevěných sroubcích. To si již hradí každý sám. Cena apartmánů i sroubků je stejná - 850 Kč + DPH/noc/osoba, pokud je apartmán obsazen 1 člověkem, 450 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 2 lidí a cena 350 Kč + DPH/noc/osoba - při obsazení 3 lidmi.

 

Proběhne v termínech:

připravujeme podzim 2021


Reference


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<