Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Manažer koučem 6 - "Vedení procesů"

Tvorba procesů je jedním ze základních potřeb firem, pokud chtějí zlepšit kvalitu komunikace, přenosu kompetencí a zodpovědnosti na jednotlivé pracovníky a zvýšení motivace lidí. Absolvent si odnese nejen techniky, které může využít při sestavování procesů svých podřízených a kolegů, ale též si odnese minimálně jeden zpracovaný proces, který se týká jeho kompetencí. Tento den se pro Vás může stát velmi prospěšným.

Tento modul je možné absolvovat kdykoliv po absolvování Koučink 1 a Koučink 2. Po absolvování 6 základních modulů, speciálního integračního modulu "MANAŽER KOUČEM" a po absolvování závěrečné zkoušky získává absolvent certifikát Koučink akademie "MANAŽER KOUČEM ", který pokrývá potřebné dovednosti manažera pro úspěšný styl vedení lidí. Koučink akademie garantuje, že držitel tohoto certifikátu je schopen vést tým a jednotlivce koučovacím stylem vedení.

Komu je určen: majitelům, ředitelům, manažerům firem, kteří chtějí rozvíjet sebe, své zaměstnance, vést je vědomě, pozitivně a beze strachu v sobě i v nich.

Více informací a přihlášení na našem novém webu.


Reference


Proběhne v termínech:

23.běh 25.02.2020 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 500 Kč bez DPH

24. běh 21.05.2020 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 950 Kč bez DPH

24. běh 28.05.2020 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 950 Kč bez DPH

Chci se objednat a nehodí se mi žádný termín Přihlásit se

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<