Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Manažer koučem 3 - "Podpora tvořivosti"

Den je zaměřen na techniky, které může manažer a kouč využívat pro překonání strachu a negace, které prožívá každý z nás. Tyto techniky napomáhají jak energii strachu transformovat směrem k rozvoji, tak hledat východiska, zcela nové možnosti, nové příležitosti, kvalitativně nové řešení.Budeme se zabývat tvorbou nových vizí, jejich zkoumáním, hledáním nových příležitostí, využíváním potenciálu mozku, a všech našich vjemů, abychom jako kouč mohli pomoci koučovanému otevřít nové možnosti.

Tento modul je možné absolvovat kdykoliv po absolvování Koučink 1 a Koučink 2. Po absolvování 6 základních modulů, speciálního integračního modulu "MANAŽER KOUČEM" a po absolvování závěrečné zkoušky získává absolvent certifikát Koučink akademie "MANAŽER KOUČEM ", který pokrývá  základní dovednosti manažera v této oblasti a je možné se dále vzdělávat několika způsoby v závislosti na potřebách a času absolventa.

Komu je určen: majitelům, ředitelům, manažerům firem, kteří chtějí rozvíjet sebe, své zaměstnance, vést je vědomě, pozitivně a beze strachu v sobě i v nich.

Délka trvání:  1 den - od 9hod do 17hod

Kouč: Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC (Libchavy)

Kouč: Eva Mohauptová, PCKA, PCC (Praha i Libchavy)

Kde: V tréninkovém centru AKADEMIE Libchavy v Horních Libchavách č.p. 127 u Ústí nad Orlicí, nebo vKonferečním centru GreenPoint, s.r.o, na adrese Dvouletky 529/42, Praha 10.

Rozsah služby: Trénink koučovacích dovedností zaměřený na prohloubení  "kouč pozice" a první práce s otázkami a používáním smyslů.

Přínos: Vytvoření základního návyku kouč pozice, která je pro kvalitní koučink klíčová. Zvládnutí dalších koučovacích nástrojů a technik.

Cena: Libchavy i Praha - 4500 Kč bez DPH, v ceně je zahrnuto občerstvení a materiály.


Reference


Proběhne v termínech:

23.běh 28.11.2019 (Eva Mohauptová, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 500 Kč bez DPH

23.běh 05.12.2019 (Eva Mohauptová, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 500 Kč bez DPH

24.běh 06.03.2020 (Eva Mohauptová, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 500 Kč bez DPH

Chci se objednat a nehodí se mi žádný termín Přihlásit se

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<