Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Manažer koučem 3 - "Podpora tvořivosti"

Den je zaměřen na techniky, které může manažer a kouč využívat pro překonání strachu a negace, které prožívá každý z nás. Tyto techniky napomáhají jak energii strachu transformovat směrem k rozvoji, tak hledat východiska, zcela nové možnosti, nové příležitosti, kvalitativně nové řešení.Budeme se zabývat tvorbou nových vizí, jejich zkoumáním, hledáním nových příležitostí, využíváním potenciálu mozku, a všech našich vjemů, abychom jako kouč mohli pomoci koučovanému otevřít nové možnosti.

Tento modul je možné absolvovat kdykoliv po absolvování Koučink 1 a Koučink 2. Po absolvování 6 základních modulů, speciálního integračního modulu "MANAŽER KOUČEM" a po absolvování závěrečné zkoušky získává absolvent certifikát Koučink akademie "MANAŽER KOUČEM ", který pokrývá  základní dovednosti manažera v této oblasti a je možné se dále vzdělávat několika způsoby v závislosti na potřebách a času absolventa.

Komu je určen: majitelům, ředitelům, manažerům firem, kteří chtějí rozvíjet sebe, své zaměstnance, vést je vědomě, pozitivně a beze strachu v sobě i v nich.

Více informací a přihlášení na našem novém webu.


Reference


Proběhne v termínech:

24.běh 06.03.2020 (Eva Mohauptová, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 950 Kč bez DPH

24. běh 11.03.2020 (Eva Mohauptová, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 950 Kč bez DPH

Chci se objednat a nehodí se mi žádný termín Přihlásit se

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<