Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Manažer koučem 7 - INTEGRACE MANAŽERA V KOUČE

Vše co jsme se naučili za 6 koučovacích dní budeme spojovat v jeden celek, a to čím jiným, než koučinkem....V tomto dni budeme koučovat, řešit, jak zavádět koučink do firem jako intenzivní metodu pro zajištění lepší harmonie procesů, projektů a efektivní komunikace ve firmě. 

Komu je určen: majitelům, ředitelům, manažerům firem, kteří chtějí rozvíjet sebe, své zaměstnance, vést je vědomě, pozitivně a beze strachu v sobě i v nich.

Délka trvání:1 den - od 9hod do 17hod

Kouč: Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC (Libchavy)

Kouč: Eva Mohauptová, PCKA, PCC (Praha)

Kde: V tréninkovém centru Koučink akademie v Horních Libchavách č.p. 127 u Ústí nad Orlicí, nebo v Konferečním centru GreenPoint, s.r.o, na adrese Dvouletky 529/42, Praha 10.

Rozsah služby: Trénink koučovacích dovedností, které se absolventi předešlých 6 modulů naučili a jejich implementace do firemní kultury. Modul je zakončen závěrečnou zkouškou a předáním certifikátu "MANAŽER KOUČEM".

Přínos: Absolvent získává certifikát Koučink akademie "MANAŽER KOUČEM ", který pokrývá potřebné dovednosti manažera pro úspěšný styl vedení lidí. Koučink akademie garantuje, že držitel tohoto certifikátu je schopen vést tým a jednotlivce koučovacím stylem vedení.

Cena: Libchavy i Praha - 4500 Kč bez DPH, v ceně je zahrnuto občerstvení a materiály.


Reference


Proběhne v termínech:

23.běh 25.03.2020 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 500 Kč bez DPH

23.běh 31.03.2020 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 500 Kč bez DPH

24. běh 22.06.2020 (Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC) Horní Libchavy-Akademie
 Cena: 4 500 Kč bez DPH

Chci se objednat a nehodí se mi žádný termín Přihlásit se

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<