Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Krkonoše

Dva profesionální koučové, deset účastníků, tři dny na cestách a v inspirativních rozhovorech přes Krkonoše.

V přírodě za chůze se skvěle přemýšlí, třeba o sobě, tvoří vize a plány, o životě a o tématech, která jsou pro vás zrovna aktuální. Vypadnout ze stereotypu a hektiky všedních dní, spojit fyzickou námahu s duševní a ještě udělat kus práce na sobě. Výpravy v přírodě k tomu poskytují ideální podmínky.

Rozsah služby: Třídenní přechod Krkonoš s jedním organizátorem a dvěma kouči průvodci, kteří vás budou podporovat a inspirovat při přemýšlení o tématech, která si jako klienti přivezete. Jdeme za každého počasí.

Přínos: Osvěžení mysli, s kouči projasnění si témat, se kterými přijedete, fyzická únava a svěží energie z nádherné přírody.

Délka trvání: 3 dny

Termín: čtvrtek 14. – sobota 16. července 2011

Koučové průvodci: Miroslav Spousta, Zorka Rossmannová nebo Alena Jáchimová

Kde: Krkonoše, začínáme v Jánských Lázních přes Černou Horu, Pec p.S., Sněžku na Luční Boudu, druhý den z Luční Boudy přes Bílé Labe, Labskou Boudu, pramen Labe do Horních Míseček a zakončíme trasou z Horních Míseček směr Harachov, Mumlavu do Rokytnice (trasa je předběžná)

Náročnost: střední

Max.počet účastníků: 4 + 1 student

Cena: 9.900,- kč bez DPH. V ceně je zahrnuto koučovné, doprava tam a zpět, 2x ubytování v penzionu se snídaní, průvodce, pojištění


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<