Menu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY Zpět <<

Přechod Malé Fatry

Dva profesionální koučové, deset účastníků, tři dny na cestách a v inspirativních rozhovorech přes Malou Fatru.

V přírodě za chůze se skvěle přemýšlí, třeba o sobě, tvoří vize a plány, o životě a o tématech, která jsou pro vás zrovna aktuální. Vypadnout ze stereotypu a hektiky všedních dní, spojit fyzickou námahu s duševní a ještě udělat kus práce na sobě. Výpravy v přírodě k tomu poskytují ideální podmínky.

Rozsah služby: Třídenní přechod Malé Fatry s jedním organizátorem a dvěma kouči průvodci, kteří vás budou podporovat a inspirovat při přemýšlení o tématech, která si jako klienti přivezete. Jdeme za každého počasí.

Přínos: Osvěžení mysli, s kouči projasnění si témat, se kterými přijedete, fyzická únava a svěží energie z nádherné přírody.

Délka trvání: 3 dny

Termín: v tuto chvíli není vypsaný žádný termín, budeme se řídit zájmem klientů. Ozvěte se, pokud máte zájem nebo o účasti uvažujete.

Koučové průvodci: Miroslav Spousta, Zorka Rossmannová

Kde: Malá Fatra, začínat budeme ve Šparengovci, přes Rozsutce do Štefánové kde přespíme, pak ze Štefánové přes Grůň a chleb do Vrátné, a poslední den z Vrátné přes Kriváně a Suchý do Nezbudské Lůčky, spát budeme v penzionech. (trasa je předběžná)

Náročnost: střední

Cena: 9.900,- kč bez DPH. V ceně je zahrnuto koučovné, doprava z na Malou Fatru a zpět, 2x ubytování v penzionu se snídaně, průvodce, pojištění


Nebyly vypsány žádné termíny.

Mám zájem o tuto akci, kontaktujte mě prosím v okamžiku, až budou vypsány termíny

POSLAT KOLEGOVI

Zpět <<