Menu

Ochutnávkové setkání pro ředitele a učitele škol

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Stále nabízíme ředitelům a učitelům speciální a již osvědčený osmidílný modul Ředitel koučem a Učitel koučem. V této chvíli máme rozběhnuté kurzy pro ředitele škol, učitele škol i pedagogy-mentory a od září plánujeme otevření dalších běhů všech programů. 

Už brzy Vám nabídneme novou ochutnávku. Další termín pro ochutnávkový program plánujeme na podzim 2017. Budete na něm moci oslovit naše lektory a zeptat se na vše, co Vás bude zajímat.

Více

Pedagog mentorem

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Připravili jsme pro vás osmidenní kombinovaný vzdělávací program, který je šitý na míru pro pedagogické pracovníky od MŠ až po VOŠ. Jednotlivá setkání probíhají v odstupu cca jednoho měsíce. Předpokládané datum zahájení dalšího běhu je podzim 2017. Program je akreditován MŠMT.

Více

Vzdělávání ředitelů Královehradeckého kraje

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Projekt V zemi Komenského v Královéhradeckém kraji, reg. číslo: CZ.1.07/1.3.43/02.0040 přispívá k posílení člověka – učitele a ředitele škol a školských zařízení. Cílem projektu je přivést koučovací styl do prostředí škol a školských zařízení v Královéhradeckém kraji. „Jedním z hlavních přínosů projektu je zvýšení schopnosti sebevnímání ředitelů a učitelů škol a jejich zvýšení sebevědomí ve své roli, které může být posíleno koučovacím přístupem“. Dalšími přínosy projektu jsou nové, poutavé a kreativní doplňující edukační dovednosti, umění otevřené a respektující komunikace a dále umění vytvářet plnohodnotný vztah s žáky a rodiči.Tento projekt realizovaný v rámci OPVK je financovaný ze Strukturálních fondů EU a státním rozpočtem ČR.

Více

Vzdělávání učitelů Královehradeckého kraje

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Projekt V zemi Komenského v Královéhradeckém kraji, reg. číslo: CZ.1.07/1.3.43/02.0040 přispívá k posílení člověka – učitele a ředitele škol a školských zařízení. Cílem projektu je přivést koučovací styl do prostředí škol a školských zařízení v Královéhradeckém kraji. „Jedním z hlavních přínosů projektu je zvýšení schopnosti sebevnímání ředitelů a učitelů škol a jejich zvýšení sebevědomí ve své roli, které může být posíleno koučovacím přístupem“. Dalšími přínosy projektu jsou nové, poutavé a kreativní doplňující edukační dovednosti, umění otevřené a respektující komunikace a dále umění vytvářet plnohodnotný vztah s žáky a rodiči.
Tento projekt realizovaný v rámci OPVK je financovaný ze Strukturálních fondů EU a státním rozpočtem ČR.

Více

Tiskové zprávy Královehradeckého kraje

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Tiskové zprávy informují o zahájení a o realizaci projektu V zemi Komenského v Královéhradeckém kraji, reg. číslo: CZ.1.07/1.3.43/02.0040.

Více

Vzdělávání ředitelů Pardubického kraje

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Projekt V zemi Komenského v Pardubickém kraji, reg. číslo: CZ.1.07/1.3.46/02.0024 přispívá k posílení člověka – učitele a ředitele škol a školských zařízení. Cílem projektu je přivést koučovací styl do prostředí škol a školských zařízení v Pardubickém kraji. „Jedním z hlavních přínosů projektu je zvýšení schopnosti sebevnímání ředitelů a učitelů škol a jejich zvýšení sebevědomí ve své roli, které může být posíleno koučovacím přístupem“. Dalšími přínosy projektu jsou nové, poutavé a kreativní doplňující edukační dovednosti, umění otevřené a respektující komunikace a dále umění vytvářet plnohodnotný vztah s žáky a rodiči.                                         Tento projekt realizovaný v rámci OPVK je financovaný ze Strukturálních fondů EU a státním rozpočtem ČR.

Více

Vzdělávání učitelů Pardubického kraje

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Projekt V zemi Komenského v Pardubickém kraji, reg. číslo: CZ.1.07/1.3.46/02.0024 přispívá k posílení člověka – učitele a ředitele škol a školských zařízení. Cílem projektu je přivést koučovací styl do prostředí škol a školských zařízení v Pardubickém kraji. „Jedním z hlavních přínosů projektu je zvýšení schopnosti sebevnímání ředitelů a učitelů škol a jejich zvýšení sebevědomí ve své roli, které může být posíleno koučovacím přístupem“. Dalšími přínosy projektu jsou nové, poutavé a kreativní doplňující edukační dovednosti, umění otevřené a respektující komunikace a dále umění vytvářet plnohodnotný vztah s žáky a rodiči.
Tento projekt realizovaný v rámci OPVK je financovaný ze Strukturálních fondů EU a státním rozpočtem ČR.

Více

Tiskové zprávy Pardubického kraje

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Tiskové zprávy informují o zahájení a o realizaci projektu V zemi Komenského v Pardubickém kraji, reg. číslo: CZ.1.07/1.3.46/02.0024.

Více