Menu

Eva Mohauptová, PCKA, PCC

Eva Mohauptová, PCKA, PCC

tel. 603 517 289

Láska, pokora, odvaha – tři moji andělé, kteří mi vždy v nejistých dobách připomenou, co opravdu stojí za to.

Manželka a matka 2 dětí.

Průvodce vědomým podnikáním, kouč, mentor a supervizor.

Osobní videopředstavení Evy si můžete prohlédnout zde 

Zabývám se individuálním a týmovým koučováním, provázením vědomým podnikáním, provázím firmy transformací stylu vedení k odpovědnosti a samostatnosti.

Vycházím ze své zkušenosti s firemním prostředím, spolupracuji s výrobními firmami, korporacemi i malými firmami s rodinným prostředím.

Je pro mě charakteristický systematický přístup, humor a pozitivní konstruktivismus a používání intuice a vhledu. Nepostradatelnou součástí mého přístupu je selský rozum a přímá komunikace a otevřenost.

Metodicky vyvíjím výcviky Systemické vedení týmu, Základní nástroje vedení lidí a Facilitace, spolupodílím se na výcviku Manažer koučem a Spirála kouče.

Ve své práci uplatňuji poznatky z výcviků, kterými jsem prošla, nicméně klíčové pro mě je testování životem tak, aby byl vidět rozdíl.

Výrazně mě v mé práci ovlivnil výcvik individuálního koučování (Ericsson College International), výcvik facilitátora konstelací (Bhagat), výcvik supervize (Sandra Wilson), výcvik týmového koučování (Sandra Wilson), poznatky z práce se systémy, kurzy transakční analýzy (Sandra Wilson, Renata Novobílská) a výcviky NLP (INLPTA), moje meditační praxe a sport.

Jsem členka Mezinárodní federace koučů - ICF.

Absolvovala jsem VŠE v oborech informační technologie a psychologie v řízení firmy. Od roku 2003 se věnuji koučování pracovních týmů. Od roku 1999 do roku 2005 jsem pracovala jako lektorka, vedoucí kurzů a projektová manažerka pro kurzy týmové spolupráce a týmového koučování ve společnosti Adventura Teambuilding s.r.o. Vyučovala jsem externě týmovou spolupráci na VŠE Praha. Od roku 2002 se věnuji týmovému koučování. Od roku 2005 se věnuji individuálnímu koučování. Od roku 2011 provázím firmy na cestě ke koučovacímu stylu vedení a vědomému podnikání. V Akademii jsem, protože to vnímám jako místo svého poslání. Tam kde mám být.

Jsem autorka monografie "Teambuilding – cesta k efektivní spolupráci" (2005, Portál) a monografie „Týmový koučink“ (2013, Portál).

Zkušenosti v číslech:

Jako kouč a trenér jsem spolupracovala s více než 220 pracovními firemními týmy.

Vedla jsem více než 60 projektových týmů.

Vedla jsem nebo jsem byla členem více než 50 projektových týmů.

Mám odkoučováno více jak 1200 hodin individuálního a týmového koučinku.