top of page
KOUCINK-AKADEMIE-logo500pix.jpg

Ochutnávky

Hledáte koučovací výcvik nebo se chcete jako kouč dále vzdělávat? Rádi byste našli supervizora nebo mentora? Využijte našich ochutnávek a zjistěte, jestli Vám vyhovuje způsob vedení výcviku v Koučink akademii a práce našich koučů a mentorů a supervizorů.

Ochutnávka První spirály kouče  | Koučink Akademie | AKADEMMIE Libchavy

Nekupujte zajíce v pytli, pojďte ochutnat. Budete mít prostor na otázky a pochopíte způsob naší práce.

Sami si zkusíte, v čem jsme jiní a v čem jsme originální.

jeřabin

Ochutnávka pro ty, kteří již mají za sebou základní výcvik kouče ať už v Akademii Libchavy nebo jiné koučovací škole. Vyzkoušíte si některý z transformačních koučovacích nástrojů a zažijete alespoň na chvíli atmosféru výcviku, na kterém se ponoříte do hlubších koučovacích vod. 

--17.jpg

Zajímá vás, jak jako lektor/kouč, můžete pracovat se skupinou lidí, která není a nebude týmem? Pak je tu pro vás dvoudenní kurz skupinového koučování, jako významná a nezbytná podpora lektora/kouče při práci se skupinou.

Ochutnávka Výcvik týmového koučování  | Koučink Akademie | AKADEMMIE Libchavy

Zajímá Vás, jak jako kouč můžete pracovat s týmem? Právě koučování týmu je jedna z možností jak rozšířit své portfolium.

Návrh bez názvu (2).png

Ochutnávka pro ty, kteří již mají za sebou transformační výcvik kouče v Akademii Libchavy nebo jiné koučovací škole. Vyzkoušíte si některou z koučovacích technik koučování systémů a zažijete alespoň na chvíli atmosféru výcviku, na kterém se naučíte vnímat systém a jeho zákonitosti.

--29_edited.jpg

Konstelační večer je setkáním, které můžete využít k vyzkoušení vedení konstelací jednoho z lektorů konstelačního výcviku. Zároveň si zde můžete nechat postavit konstelací na osobní či pracovní téma, ve kterém byste se rádi posunuli.

Ochutnávka koučinku  | Koučink Akademie | AKADEMMIE Libchavy

I kouč může potřebovat kouče. Zažijte si proces koučování z druhé strany. Využijte našich koučů pro svůj rozvoj. 

bottom of page