top of page
KOUCINK-AKADEMIE-logo500pix.jpg

ONLINE programy

Připojte se k nám z pohodlí domova a rozvíjejte své koučovací techniky. Koučování je nikdy nekončící cesta učení. Z online setkání si odnesete teorii i praxi. Budete koučovat ve dvojicích a osvojíte si nové nástroje do vaší praxe.

--91_edited.jpg

Pravidelné online setkání, které pro vás může být nejen inspirací, ale i místem, kde si uděláte revizi vlastní koučovací praxe. Setkání je pro všechny kouče bez omezení certifikace či zaměření.

--32.jpg

Pravidelné online setkání pro absolventy výcviku Koučink akademie. Čeká vás diskuze, skupinový koučink, práce se sebereflexí nebo provázením. Zajímá nás, co potřebujete a podle toho upravujeme formu práce se skupinou. 

Hlas kalendář

Všimli jste si, jaký význam má v koučování hlas? Jak zásadně ovlivňuje kvalitu vašeho koučování? Jak se do hlasu promítají emoce?  ​Pro kouče je zcela zásadní hlas umět používat a také slyšet. Budeme pracovat a zkoušet obojí. 

--89_edited.jpg

Na dané téma a na hodinku se setkáte se skupinou podobně naladěných lidí a necháte se provázet skupinovým koučem. Provázející kouč pracuje na základě standardů ICF, garantuje dodržování etického kodexu, bezpečného prostředí a pravidla, že sdílí jenom ten, kdo chce sdílet.

bottom of page