ONLINE programy

Připojte se k nám z pohodlí domova a rozvíjejte své koučovací techniky. Koučování je nikdy nekončící cesta učení. Z online setkání si odnesete teorii i praxi. Budete koučovat ve dvojicích a osvojíte si nové nástroje do vaší praxe.

Pravidelné online setkání, které pro vás může být nejen inspirací, ale i místem, kde si uděláte revizi vlastní koučovací praxe. Setkání je pro všechny kouče bez omezení certifikace či zaměření.

Pravidelné online setkání pro absolventy výcviku Koučink akademie. Čeká vás diskuze, skupinový koučink, práce se sebereflexí nebo provázením. Zajímá nás, co potřebujete a podle toho upravujeme formu práce se skupinou. 

Během čtyřhodinového online setkání získáte vhled do toho, jak se dá pracovat v koučování se systémy. Získáte základní dovednosti kouče systémů, tak abyste je mohli ihned používat.

Pojďte se zaměřit na hlas, hrát si s ním, naučit se ho vědomě používat jako nástroj. Budete pracovat interaktivně, zkoušet, trénovat, čeká vás i typologie hlasu a práce s ní.

Plná přítomnost je jedna z kompetencí kouče. Je to také dovednost, která podporuje koučovaného v objevování. Zažili jste, jak je to náročné být naplno v tu kterou chvíli s koučovaným? Zvládat svoji mysl, aby zůstala teď a tady?

Naučit se koučovací řemeslo jde i online. Čekají vás cvičení ve dvojících, trojice zkušených lektorů a procvičování ve triádách. Jedná se o plnohodnotný 9denní online výcvik.

Mentorink může být odpovědí pro kouče, kteří hledají odpovědi na své otázky ke koučovacímu procesu a koučovacím kompetencím. Pro ty, kteří chtějí rozvíjet svou praxi a udělat další krok k ICF certifikaci.