top of page
_MG_3491.jpg

RNDr. Vojtěch Krmíček, PhD.

Jsem kouč, facilitátor, lektor a mentor. A také manžel, táta dvou dětí a kapitán.


Zaměřuji se zejména na témata leadershipu, vedení lidí, podnikání a také na změnu vzdělávání ve školách. Nejčastěji pracuji s teamleadery, manažery, majiteli začínajících firem a s pedagogy a vedením škol.


Baví mě aktivně podporovat jednotlivce i týmy v nacházení odvahy pro změnu, aby mohli naplno využít svůj potenciál. Ať je to skrze koučink, mentorink, facilitaci anebo tréninky a školení.


Mým cílem je inspirativním způsobem vytvářet příležitosti pro růst a rozvoj a podporovat ostatní v objevování a růstu jejich silných stránek. A právě téma rozvoje silných stránek a talentů jak u jednotlivců, tak i u organizací, patří mezi jedno z mých nejoblíbenějších.


Moje praxe a zkušenosti vychází ze tří oblastí:

- Z prostředí podnikání a startupův rámci inovačního centra JIC, ve kterém jsem působil v různých rolích 10 let. Vedl jsem různorodé týmy,  podílel se na strategickém směřování a rozvoji organizace jako člen managementu, konzultoval jsem a podporoval majitele začínajících firem a startupů a rozvíjel nové projekty.

- Z prostředí vzdělávání na školách a univerzitách. Podílel jsem se na projektech zaměřených na změnu vzdělávacího systému na základních a středních školách a na zavádění nových předmětů v univerzitním prostředí, včetně aktivní práce s vedením škol i univerzit a na školení pedagogů.

- Z prostředí vědy a výzkumu v oblasti IT. Pod hlavičkou organizace CESNET a Fakulty informatiky Masarykovy univerzity jsem byl součástí výzkumných týmů zaměřených na vývoj detekčních algoritmů v oblasti vysokorychlostních sítí.

Jako lektor a facilitátor dokážu velmi dobře vnímat skupinu jako celek a vtahovat do dění každého zúčastněného. Zapojuji různé techniky a formy práce se skupinou, takže se se mnou účastníci nikdy nenudí.

Jako kouč a mentor přináším do každého setkání bezpečné prostředí, lidský přístup, prostor pro potřeby každého klienta a zároveň efektivitu a jasné zaměření na cíl.


Vzdělání

· ACSTH akreditovaný výcvik transakčního a transformačního koučinku Akademie Libchavy v rozsahu 137 hodin

· Inpram Certified Talent Coach metodiky Gallup CliftonStrength

· Manažerské vzdělání (InterLeader, Manažer koučem, Systemické vedení týmů)

· PhD. z Masarykovy univerzity, Fakulta informatiky

bottom of page