Menu

Rozum a cit

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Rozum a cit je sebepoznávací program pro nezadané, kteří chtějí přijít na to, jak najít ideální protějšek.

Více

IMPRO pro rodiče s dětmi

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Společně prosmátý víkend. Přijeďte si do Libchav užít nádherný víkend pro rodiče s dětmi.

Více

Cesta vnitřní proměny

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Kurz Cesta vnitřní proměny je čas určený k zastavení, naslouchání, uvědomování si sebe sama, vlastních pocitů, postojů a motivací. Nabídne vám nejen teoretické poznatky, ale především prožité zkušenosti. Dotkneme se mnoha témat, která jsou důležitá pro kvalitu života. Budeme objevovat vzorce, podle kterých žijeme, dívat se na věci z různých úhlů pohledu, prožívat radost a smyslu-plnost, společně sdílet naši jedinečnost, poznávat, že přestože jsme každý jiný, máme toho hodně společného. Otevíráme vám prostor pro změnu.

podrobněji zde

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Cesta vnitřní proměny - Mužský a ženský princip

Každý z nás v sobě nosí svého vnitřního muže a vnitřní ženu. Jsou naší součástí, jsou naším zdrojem a jejich přijetí, komunikace s nimi, jejich projevování v běžném životě je podmínkou pro hezké vztahy s ostatními, s druhým pohlavím, ale hlavně s přijetím sebe a rozvojem a integrací své osobnosti.

Více

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Cesta vnitřní proměny - Vnitřní dítě

Tak jako vnitřní žena a vnitřní muž je pro nás zdrojem, stejně tak je zdrojem naše vnitřní dítě. Tato část, která je velmi radostná, kreativní, má ráda život a je plně napojená na něco, co nás přesahuje. Objevení a setkání s vnitřním dítětem nás může podpořit na cestě v každodenním životě.

Více

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Cesta vnitřní proměny - Spirálová dynamika

Jsme různí - různě myslíme, mluvíme, máme různé hodnoty, zkušenosti a historii. Spirálová dynamika popisuje, jak se vyvíjelo lidstvo i jak se vyvíjí jednotlivec. Zahlédnete vzorce chování, motivace, názory a přesvědčení, která vám brání v rozvoji. Spirálová dynamika vám pomůže pochopit, jak to kdo má, já a ostatní. Přinese nadhled a pochopení druhých. 

Více

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Cesta vnitřní proměny - Vnitřní kritik

Jde o vnitřní hlas, který je neustále s námi. Může nám podsouvat zažité myšlenkové vzorce, soudy a hodnocení jiných. Vnitřní soudce může být dobrým rádcem, ale špatným pánem. Nenechte ho zaplňovat vám hlavu myšlenkami. Naučte se ho usměrňovat a žít s ním, tak aby vám byl oporou.

Více

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Cesta vnitřní proměny - 2,5 denní základní víkendový seminář

Víkendový seminář Cesta vnitřní proměny je navázáním kontaktu s řadou témat, která jsou pro většinu lidí důležitá na cestě k naplněnému životu, např. vnímání identity, kořenů, vztah k sobě samému, prožívání, objevování svých kvalit, uvědomování si rolí a jejich vliv na nás, hodnoty – pro co to vlastně všechno děláme. Celý víkend je ale především příležitostí k zastavení, vnímání přítomného okamžiku, naslouchání, uvědomování si vlastních pocitů, potřeb a motivací.

Více

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Cesta vnitřní proměny - 3 měsíční kurz

Tří-víkendový kurz Cesta vnitřní proměny je čas určený k zastavení, naslouchání, uvědomování si sebe sama v přítomném okamžiku, svých potřeb a motivací. Nabídne vám nejen teoretické poznatky, ale především prožité zkušenosti. Dotkneme se mnoha témat, která jsou důležitá pro kvalitu života. Budeme objevovat vzorce, podle kterých žijeme, dívat se na věci z různých úhlů pohledu, prožívat radost a smyslu-plnost, společně sdílet naši jedinečnost, poznávat, že přestože jsme každý jiný, máme toho hodně společného. Je příležitostí vyzkoušet si v bezpečném prostoru opouštět zaběhlé vzorce, přepisovat mapu svých přesvědčení.

Více

Ochutnávky

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

 Přijďte si vyzkoušet atmosféru našich kurzů, způsob vedení lektory a vybrat si kurz, který se Vám najvíce bude hodit. Přijedeme k Vám do Brna, Prahy, Libchav nebo Uherského Hradiště. 

podrobněji zde

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Ochutnávka Cesta vnitřní proměny

Ochutnávka nabízí čas k zastavení, naslouchání, uvědomování si sebe sama v přítomném okamžiku, svých potřeb a motivací. Je příležitostí vyzkoušet si v bezpečném prostoru opouštět zaběhlé vzorce, přepisovat mapu svých přesvědčení. Získat nové poznatky v oblasti osobního rozvoje, ale především získat zážitek. 

Více

Angličtina jinak

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

- s radostí,

- s jasným cílem,

- s odbouráním bloků,

- s příslibem, že už další kurzy nebudete potřebovat...

Více

Den plný chutí

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Udělejte si s Pavlínou Žďárkovou pohodový den v Libchavách a bavte se o tom, jaké máte chutě, jak na zdravější jídelníček a co potřebuje vaše tělo, abyste probudili svoji zásobárnu energie.

 

Více

Nenásilná (efektivní) komunikace (NVC)

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

V tomto dvoudenním kurzu se účastníci seznámí s efektivní komunikací, která se úspěšně využívá po celém světě.

První den se účastníci seznámí s metodou ve čtyřech krocích - pozorování, pocity, potřeby, prosba, a jak s těmito kroky zacházet v procesu komunikace....

Více

Žena ve všech svých podobách

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

„Dokázala jsem se dostat pod další svoji "slupku" v sobě a znovu objevit svou hodnotu a svoje krásné JÁ. Myslím, že slovo „děkuji“ nemůže plně vyjádřit tu vděčnost a radost ze všeho, co se odehrálo a odehrává se nadále. Je to prostě balzám na duši v té nejčistší formě. Bylo to spontánní, osvobozující, krásné. Jakoby se mi otevřel další rozměr života, ve správný čas, na správném místě. A nejlepší na tom je, že to máme všechny v sobě. Nemusíme se nic učit. Ta naše ŽENA se skrývá uvnitř nás, jenom ji najít a užívat si to! Je to síla! A nádherná!“

Nechte se inspirovat zkušenostmi žen, které se již kurzu zúčastnily. Přestaňte tlačit řeku a nechte svoji ženu ženou, jen ať si klidně teče……

podrobněji zde

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Žena ve všech svých podobách

 

Podpoříte v sobě svou přirozenou jemnost, zdraví, optimismus, sebevědomí, radost ze života, vyzařování vnitřní síly, krásy a lásky sama k sobě. Posílíte si vědomí své vlastní hodnoty a chuť na sobě pracovat ještě více do hloubky.

Více

Den pro zdraví a pohodu

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Potřebujete se zklidnit a načerpat rychle a účinně energii v uspěchaném světě?

Máte chuť si vyrazit na den a udělat něco pro sebe?

Dovolte si na chvíli zastavit a zjistit, co právě teď vaše tělo potřebuje.

Více

Víkend s Hathajógou

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Hledáte jak načerpat rychle a účinně energii v uspěchaném světě?

Chybí vám čas docházet někam pravidelně?

Rádi poznáváte nové životní styly?

Láká vás poznat více svoji mysl, své tělo a jeho možnosti?

Více

Balanc mezi mou ženou, dětmi a prací

SEMINÁŘE & TRÉNINKY

Víkendový kurz určený pro muže, kteří se snaží sladit rodinný život s pracovním.

Více