- Systemické principy v praxi kouče
- Týmová dynamika
- Experimenty
- Supervize
Představte si den, který je věnován vám – vaší roli týmového kouče a vašemu dalšímu profesnímu růstu.
Den, kdy můžete na chvíli vystoupit z každodenní praxe, zastavit se, ohlédnout a znovu se napojit na to, co vám v týmovém koučování dává smysl.
Den, který vás vrátí zpět do učícího se prostředí – mezi lidi, kteří mluví stejným jazykem a řeší podobné výzvy.
V AKADEMII Libchavy jsme pro vás připravili setkání absolventů týmového koučování – Tahle akce je setkání absolventů výcviku týmového koučování, zaměřené na jejich další rozvoj, sdílení zkušeností a podporu v praxi.
Jde o profesní „refresh“ den pro týmové kouče.
Pokud s sebou chcete vzít někoho, kdo se výcviku zatím neúčastnil, je to možné po předchozí domluvě.
Záleží nám na tom, aby byla zachována bezpečnost celé skupiny i způsob, jakým společně pracujeme a učíme se.
Setkání komunity týmových koučů/kouček výcviku týmového koučování s Evou Mohauptovou, PCC, ITCA, ACTC
6 klíčových důvodů, proč si tuto příležitost nenechat ujít:
-
Pokračování v rozvoji
-
Oživení si role týmového kouče
-
Sdílení profesionálů - co funguje i slepých uliček, které za vás už někdo prošel.
-
Podpora v praxi a profesionalitě v roli týmového kouče
-
Setkání se s lidmi z dalších běhů
-
Návrat do učícího se prostředí, kde můžeme bezpečně sdílet, ptát se a hrát si
Kde
V prostorách AKADEMIE Libchavy v Horních Libchavách u Ústí nad Orlicí.
Ubytování
V rámci dvoudenních kurzů nabízíme ubytování přímo ve výcvikovém středisku - více informací zde. Doporučujeme včasnou rezervaci.
Termín konání:
25.10. - 26.10. 2026 - 1,5 dne, začátek 25.10. v 17:00 večeří, od 18:00 program,
konec 26.10. v 17:00
Cena:
6.500,- Kč + DPH
* v ceně je zahrnuta celodenní strava včetně večeře a oběda
Lektor:
Eva Mohauptová, PCC, ITCA, ACTC
Přihlášení

Reference
Odnáším si zážitek přítomného okamžiku v propojení koučování, supervize a konstelace. Zastavení se s tématy "já
a role", "já a moji klienti", "já a konkrétní klient". Uvědomění vlastního tématu rolí a reflektování kontextu přímé práce s klienty "z jaké role mluví moji klienti?" - "z jaké role mluvím já a jak ji prožívám, jak ovlivňuji vztah já a klient?". Současně si odnáším nový pohled na téma VIZE, kterou jsem v minulosti vnímala jako vizuální a obsahovou kvalitu, po tomto dni ji vnímám ještě navíc jako emoční kvalitu, měla jsem možnost svoji vizi prožít, což je nepřenositelný
a slovy nesdělitelný zážitek, proto doporučuji absolvovat Den pro kouče s tématem Vize a Supervize.
Iva Macková
Z kurzu jsem si odnesla větší sebedůvěru sama v sebe v roli kouče - potřebovala jsem "nakopnout"abych se v této roli dokázala víc posunout, vymezit se, líp se prezentovat a věřit si.
V mých očích bylo velice užitečné to, že to bylo pestré i co se týkalo účastníků kurzu - předávání zkušeností bylo skvělé a lektorování Zdeňka bylo jako vždy super. Líbila se mi i forma, kterou to bylo vedené - díky všem cvičením
i konstelacím jsem cítila změny a na konci dne jsem se vnitřně cítila ukotvenější a cítím, že si to "stále sedá".
Kurz bych doporučila všem koučům, supervizorům i lidem, co využívají koučovací přístup ve své spolupráci s lidmi.
Denisa Dudová

