top of page
KOUCINK-AKADEMIE-logo500pix.jpg

Akreditace ICF

Aktualizované akreditace od července 2023
 

Level 1 (dříve ACSTH) 

Tato akreditace požaduje výcvik v rozsahu 60 až 124 akreditovaných učebních hodin a je označena jako vzdělávání akreditované ACC.  Absolventi vzdělávacího programu úrovně 1 mohou požádat o titul Associate Certified Coach (ACC) pomocí aplikační cesty úrovně 1, pokud splňují všechny další požadavky na získání této akreditace. 

V AKADEMIE Libchavy vzdělávání na úrovni LEVEL 1 je výcvik První spirála kouče + Mentorink spirála kouče. 

 

Level 2 

Tato akreditace je určena výcvikům v rozsahu 125-175 akreditovaných učebních hodin a je označena jako vzdělávání akreditované PCC. Absolventi vzdělávacího programu úrovně 2 mohou požádat o pověření Professional Certified Coach (PCC) pomocí aplikační cesty úrovně 2, pokud splňují všechny další požadavky na získání této akreditace.

V AKADEMII Libchavy jsme nyní ve fázi žádosti o udělení této certifikace.

Vzdělání na úrovni LEVEL 2 je První spirála kouče + Druhá spirála kouče + Mentorink spirála kouče

 

Pokračující vzdělávání koučů (CCE)

Program CCE je určený pro kouče, kteří již mají akreditovaný výcvik ICF nebo jsou držiteli titulu ICF. Může zahrnovat pokročilé školení koučů, které přímo souvisí s klíčovými kompetencemi ICF nebo je rozšiřuje! Program CCE může také zahrnovat školení v dovednostech, které přispívají k Vašemu profesnímu rozvoji, jako je osobní rozvoj, hodnocení koučování, nástroje, budování podnikání nebo jiné materiály mimo klíčové kompetence ICF. 

V AKADEMII Libchavy je na úrovni CCE vzdělání Skupinový koučink (14 bodů CCE)

 

AATC 

Certifikace v týmovém koučování, akreditace AATC je v souladu s požadavky ICF Advanced Certification in Team Coaching (ACTC), tedy individuální koučové, kteří absolvují výcvik akreditovaný na úrovni AATC mohou přímo
žádat o ACTC. 

V AKADEMII Libchavy je na úrovni AATC Výcvik týmového koučování. 

AKADEMIE_LIBCHAVY_print14_edited.jpg
bottom of page