top of page
KOUCINK-AKADEMIE-logo500pix.jpg

HODINKA pro kouče

online setkání

... Chcete si rozšiřovat přehled o koučovacích procesech a nástrojích?

... Chcete najít inspiraci pro koučování či mentorink?

... Hledáte způsoby, jak se dál v koučinku vzdělávat?

... Jako kouč potřebujete prostor k reflexi vlastní praxe? 

Pak jste tady správně. Hodinka pro kouče pro vás může být nejen inspirací, ale i místem, kde uděláte revizi vlastní koučovací praxe - co potřebujete, kam směřujete. Pod vedením zkušených ICF koučů se můžete zaměřit na nejrůznější témata - od kompetencí kouče, vyladění procesu koučování, inspirace novými nástroji pro koučink, či seznámení
s mentorinkem nebo supervizí. Vyberte si téma, které vás zajímá a které vás posune směrem, kterým se chcete ve své koučovací praxi ubírat.

Každé setkání je vedeno jedním z koučů Koučink akademie - Zdeňkem Štěpánkem, Evou Mohauptovou nebo Jiřím Šmejkalem, kteří se s vámi podělí o svoje zkušenosti, provedou vás sebereflexí nebo vás přizvou do skupinového koučinku, díky kterému veškeré změny budete stavět na svých zdrojích a záměrech. 

Pro koho je setkání určeno:

pro kouče bez ohledu na zaměření (interní kouč/OSVČ/čerství absolventi výcviku,..), kteří se chtějí rozvíjet v koučovacím řemesle

Na online setkání zažijete:

  • teoretický i praktický pohled na dané téma

  • provázení sebereflexí na dané téma

  • zakusíte skupinové koučování v online prostředí

  • 20-30 minut věnovaným danému tématu

  • 20-30 minut práce se skupinou 

*Jednotlivá setkání se mohou lišit. Délka setkání je cca 70 minut.

Termíny a témata

Setkání trvá cca 70 minut a koná se vždy od 18:30 do 19:30. Témata upřesníme.

připravujeme 

Cena

500 Kč + DPH za setkání

Chcete mít jistotu, že vám neuniknou nově vypsaná témata. Kontaktujte nás na mail koucink@akademiesro.cz.
Ozveme se vám ohledně nových termínů a témat. 

Nenašli jste tu téma, které vás zajímá? Pošlete nám návrhy na téma přes formulář. Rádi je zařadíme do programu.

 

Kde:

ONLINE

Setkání se uskuteční prostřednictvím platformy Zoom. Link, přes který se můžete přihlásit, vám zašleme mailem.

 

Přihlášení

--17.jpg
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Vybrané termíny:
Poznámka:
Odeslat
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!

Reference

První spirálu kouče jsem absolvoval hlavně kvůli své zvědavosti. Chtěl jsem vědět, co je koučink, co kouč dělá, jestli to je cesta i pro mne. 8 dní intenzivního výcviku mi nejen odpovědělo na všechno moje otázky. Nabídlo mi praktické techniky, které můžu používat v běžném životě, i když jsem se profesionálním koučem nestal. Teď už vím, že otázka je mocnější než příkaz. Že nejsilnější otázkou je ticho, pokud ho položíme ve správný moment. Že naladění na druhého člověka je základem jakékoliv seriózní práce s lidmi. Že strachy máme všichni, a můžeme se s nimi kamarádit. Těch AHA momentů tam bylo víc. Praktická cvičení po každé nové teorii mi dala pochopení, o čem se mluví. Prožitek se stal základní učební pomůckou. Nyní si vážím koučinku jako nástroje, který slouží růstu vědomí. A lidi dokáže posunout v životě o pár světelných let.

Ondřej Klouček

Ucelený program plný hodnotných zážitků, praktických tréninků, profesionálů. Je to kurz, který nenásilnou formu spojí krásné s praktickým. Kurz, který člověka drží v reálném rámci, probudí toho podnikavce, který touží v praxi uplatnit to, co se naučil.Nejvíce se mi líbila dynamická atmosféra. Kurz bych doporučila všem, kteří na sobě chtějí pracovat ne jen v profesním životě, ale také v tom soukromém. A rozhodně těm, kteří by se rádi stali profesionálními kouči. V Koučink akademii jsem absolvovala již několik různých kurzů. Postupně se mi začaly otevírat dveře do nepoznaných oblastí. Více si sama sebe uvědomuji a více se sebou mluvím. Což asi zní komicky, ale říkám: „Kdo nezažil, neuvěří :-)“. Také mnohem více naslouchám. V profesním životě - teď asi odpovím zase úsměvně, ale jednu větou bych řekla: „Méně pracuji.“ Více věřím, poslouchám a hledám inspiraci/nové možnosti společně s kolegy.

Lucie Vejačková, personální ředitelka SAINT-GOBAIN ADFORS CZ

Myslela jsem, že 1.spirála je škola pro kouče, teď bych řekla, že to je škola života. Bylo to velmi intenzivní, dostáváte nový klíč k chápání a kontaktu s lidmi i se sebou samými. Pokud se vám podaří přijmout za své principy všichni jsme OK, každý má svůj nejlepší zdroj informací, důvěřuji v sebe, v život i proces - tak s tím se vám velmi dobře žije - v rodině, v práci, všude. A k tomu získáte klíč jak koučovat, svoji komunitu lidí a zázemí v Koučink akademii. Vynikající rozhodnutí.

Renata Šedová, jednatel ve společnosti OHGS s.r.o.

bottom of page