top of page
KOUCINK-AKADEMIE-logo500pix.jpg

Na slovíčko s koučem 

online setkání

... Chcete být součástí komunity koučů kolem Koučink akademie?

... Hledáte způsob, jak jako kouč kultivovat a posouvat v před svou praxi? 

... Rádi byste sdíleli zkušenosti nebo se učili od zkušenějších koučů?

... Koučujete pravidelně a chcete být ve spojení s kouči z Koučink akademie?

... Hledáte odpovědi na otázky k procesu koučování z vlastní praxe?

... Chcete se inspirovat od Zdeňka Štěpánka, Jiřího Šmejkala nebo Evy Mohauptové?

Na slovíčko s koučem je online setkání, které vás vezme zpět do AKADEMIE. Načerpáte opět atmosféru z výcviku a podíváte se na svou praxi z nadhledu, detailu, z pozice klienta nebo z jakéhokoliv jiného úhlu, který zrovna potřebujete. Každý měsíc se můžeme sejít nad určitým tématem, které chcete či potřebujete rozvíjet. 

Setkání probíhá jako diskuze k tématu, které je jen rámcové. Setkání se ubírá vždy takovým směrem, který účastníci potřebují. Formou setkání je diskuze, skupinový koučink, práce se sebereflexí nebo provázení. Setkání je vedeno koučovacím stylem - zajímá nás, co potřebujete a podle toho upravujeme formu práce se skupinou. 

Každé setkání je vedeno jedním z koučů Koučinka akademie - Zdeňkem Štěpánkem, Evou Mohauptovou nebo Jiřím Šmejkalem, kteří se s vámi podělí o svoje zkušenosti, provedou vás vaší sebereflexí  nebo vás přizvou do skupinového koučinku. 

Pro koho je setkání určeno:

pro absolventy výcviku koučů vedených v Koučink akademii

Skupinu na setkání tvoří pouze absolventi výcviků Koučink akademie, kteří znají náš způsob práce a vedení setkání. Věříme, že to podpoří tvořivou, přátelskou a přijímající atmosféru ve skupině, tak abyste získali přesně to, pro co si přijdete. 

Nejste absolventy výcviků v Koučink akademie? Přidejte se k online setkání Hodinka pro kouče, které je otevřeno i koučům s jiným výcvikem.

Na online setkání získáte:

  • rámcové pojetí tématu s důrazem na potřeby skupiny

  • provázení sebereflexí vlastní praxe

  • práce ve skupině absolventů výcviku v Koučink akademie
  • zakusíte skupinové koučování v online prostředí  

  • teoretický i praktický pohled na dané téma

  • setkání vedené koučovacím stylem

 

* formy jednotlivých setkání se mohou lišit dle potřeb skupiny

Termíny a témata:

Setkání trvá 1 hodinu a koná se pravidelně jednou měsíčně vždy od 18:30 do 19:30.

Připravujeme nová témata pro rok 2024

Chcete mít jistotu, že vám neuniknou nově vypsaná témata? Kontaktujte nás na mail koucink@akademiesro.cz.
Ozveme se vám ohledně nových termínů a témat. 
Nenašli jste tu téma, které vás zajímá. Pošlete nám návrhy na téma přes formulář. Rádi je zařadíme do programu. 

Kde

ONLINE

Setkání se uskuteční prostřednictvím platformy Zoom. Link, přes který se můžete přihlásit, vám zašleme mailem.

Cena

300 Kč + DPH za setkání

1300 Kč + DPH/5 libovolných setkání v průběhu jednoho roku od zaplacení

Přihlášení

Online setkání Na slovíčko s koučem  | Koučink Akademie | AKADEMMIE Libchavy
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Vybrané termíny:

Co od setkání očekáváte?

Poznámka:
Odeslat
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!

Reference

První spirálu kouče jsem absolvoval hlavně kvůli své zvědavosti. Chtěl jsem vědět, co je koučink, co kouč dělá, jestli to je cesta i pro mne. 8 dní intenzivního výcviku mi nejen odpovědělo na všechno moje otázky. Nabídlo mi praktické techniky, které můžu používat v běžném životě, i když jsem se profesionálním koučem nestal. Teď už vím, že otázka je mocnější než příkaz. Že nejsilnější otázkou je ticho, pokud ho položíme ve správný moment. Že naladění na druhého člověka je základem jakékoliv seriózní práce s lidmi. Že strachy máme všichni, a můžeme se s nimi kamarádit. Těch AHA momentů tam bylo víc. Praktická cvičení po každé nové teorii mi dala pochopení, o čem se mluví. Prožitek se stal základní učební pomůckou. Nyní si vážím koučinku jako nástroje, který slouží růstu vědomí. A lidi dokáže posunout v životě o pár světelných let.

Ondřej Klouček

Ucelený program plný hodnotných zážitků, praktických tréninků, profesionálů. Je to kurz, který nenásilnou formu spojí krásné s praktickým. Kurz, který člověka drží v reálném rámci, probudí toho podnikavce, který touží v praxi uplatnit to, co se naučil.Nejvíce se mi líbila dynamická atmosféra. Kurz bych doporučila všem, kteří na sobě chtějí pracovat ne jen v profesním životě, ale také v tom soukromém. A rozhodně těm, kteří by se rádi stali profesionálními kouči. V Koučink akademii jsem absolvovala již několik různých kurzů. Postupně se mi začaly otevírat dveře do nepoznaných oblastí. Více si sama sebe uvědomuji a více se sebou mluvím. Což asi zní komicky, ale říkám: „Kdo nezažil, neuvěří :-)“. Také mnohem více naslouchám. V profesním životě - teď asi odpovím zase úsměvně, ale jednu větou bych řekla: „Méně pracuji.“ Více věřím, poslouchám a hledám inspiraci/nové možnosti společně s kolegy.

Lucie Vejačková, personální ředitelka SAINT-GOBAIN ADFORS CZ

Myslela jsem, že 1.spirála je škola pro kouče, teď bych řekla, že to je škola života. Bylo to velmi intenzivní, dostáváte nový klíč k chápání a kontaktu s lidmi i se sebou samými. Pokud se vám podaří přijmout za své principy všichni jsme OK, každý má svůj nejlepší zdroj informací, důvěřuji v sebe, v život i proces - tak s tím se vám velmi dobře žije - v rodině, v práci, všude. A k tomu získáte klíč jak koučovat, svoji komunitu lidí a zázemí v Koučink akademii. Vynikající rozhodnutí.

Renata Šedová, jednatel ve společnosti OHGS s.r.o.

bottom of page