KOUCINK-AKADEMIE-logo500pix.jpg

Hlas

online setkání

Všimli jste si, jaký význam má v koučování hlas?

Jak zásadně ovlivňuje kvalitu vašeho koučování?

Jak se do hlasu promítají emoce?

Pro kouče je zcela zásadní hlas umět používat a také slyšet.

Budeme pracovat a zkoušet obojí. 

Hlas slyší náš mozek jinak než obsah. Budeme rozvíjet vnímavost vůči zvuku našeho hlasu a hlasu klienta. Budeme se věnovat tomu, jak zásadně ovlivňuje způsob práce v koučování a hlavně, jak s ním můžeme užitečně a vědomě zacházet

Pojďme se na něj zaměřit, hrát si s ním, naučit se ho vědomě používat jako nástroj. Budeme pracovat interaktivně, zkoušet, trénovat, čeká nás i typologie hlasu a práce s ní. A co je nejlepší – celé to můžeme dělat online, protože tam je hlas a jeho uvolněné vědomé používání zásadní.

 

Najděte si klidné prostředí, kde budete moci experimentovat se svým hlasem. Jak se do hlasu promítají emoce? Zapnutá kamera podpoří tvoření ve skupině a mikrofon je vzhledem k tématu nutný.

 

Pro koho je setkání určeno:

pro zkušené kouče i začínající kouče se základním výcvikem pro kouče 

Lektorka

Eva Mohauptová, PCC

Kde

ONLINE

Setkání se uskuteční prostřednictvím platformy Zoom. Link, přes který se můžete přihlásit, vám zašleme mailem.

 

Termín

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte.

Cena

2 000 + DPH

Přihlášení

Online setkání Hlas  | Koučink Akademie | AKADEMMIE Libchavy
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:

Co od setkání očekáváte?

Poznámka:
Odeslat
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!

Reference

První spirálu kouče jsem absolvoval hlavně kvůli své zvědavosti. Chtěl jsem vědět, co je koučink, co kouč dělá, jestli to je cesta i pro mne. 8 dní intenzivního výcviku mi nejen odpovědělo na všechno moje otázky. Nabídlo mi praktické techniky, které můžu používat v běžném životě, i když jsem se profesionálním koučem nestal. Teď už vím, že otázka je mocnější než příkaz. Že nejsilnější otázkou je ticho, pokud ho položíme ve správný moment. Že naladění na druhého člověka je základem jakékoliv seriózní práce s lidmi. Že strachy máme všichni, a můžeme se s nimi kamarádit. Těch AHA momentů tam bylo víc. Praktická cvičení po každé nové teorii mi dala pochopení, o čem se mluví. Prožitek se stal základní učební pomůckou. Nyní si vážím koučinku jako nástroje, který slouží růstu vědomí. A lidi dokáže posunout v životě o pár světelných let.

Ondřej Klouček

Ucelený program plný hodnotných zážitků, praktických tréninků, profesionálů. Je to kurz, který nenásilnou formu spojí krásné s praktickým. Kurz, který člověka drží v reálném rámci, probudí toho podnikavce, který touží v praxi uplatnit to, co se naučil.Nejvíce se mi líbila dynamická atmosféra. Kurz bych doporučila všem, kteří na sobě chtějí pracovat ne jen v profesním životě, ale také v tom soukromém. A rozhodně těm, kteří by se rádi stali profesionálními kouči. V Koučink akademii jsem absolvovala již několik různých kurzů. Postupně se mi začaly otevírat dveře do nepoznaných oblastí. Více si sama sebe uvědomuji a více se sebou mluvím. Což asi zní komicky, ale říkám: „Kdo nezažil, neuvěří :-)“. Také mnohem více naslouchám. V profesním životě - teď asi odpovím zase úsměvně, ale jednu větou bych řekla: „Méně pracuji.“ Více věřím, poslouchám a hledám inspiraci/nové možnosti společně s kolegy.

Lucie Vejačková, personální ředitelka SAINT-GOBAIN ADFORS CZ

Myslela jsem, že 1.spirála je škola pro kouče, teď bych řekla, že to je škola života. Bylo to velmi intenzivní, dostáváte nový klíč k chápání a kontaktu s lidmi i se sebou samými. Pokud se vám podaří přijmout za své principy všichni jsme OK, každý má svůj nejlepší zdroj informací, důvěřuji v sebe, v život i proces - tak s tím se vám velmi dobře žije - v rodině, v práci, všude. A k tomu získáte klíč jak koučovat, svoji komunitu lidí a zázemí v Koučink akademii. Vynikající rozhodnutí.

Renata Šedová, jednatel ve společnosti OHGS s.r.o.